Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok. Van...

Nagyon magányos vagyok. Van még valaki, aki hasonló cipőben jár?

Figyelt kérdés

Most jött el a nap, amikor úgy érzem, nem bírom tovább a folyamatos pozitivitást. Másfél éve hirtelen véget ért egy nagyon komoly kapcsolatom, pár hónap alatt sikerült összeraknom magam, és visszatértem a rám egyébként mindig jellemző pozitív életszemlélethez. Sokat mosolygok, nem tartom magam csúnyának, de defektesnek. Nincs sok barátom, de rájuk számíthatok. A szerelemben viszont nagyon szerencsétlen vagyok, pedig járok emberek közé, és a neten is ismerkedem. Többekkel beszélgettem, de a találkozás előtt mindig visszakoztak. Egy éve nem volt semmilyen kapcsolatom, és ma is belefutottam egy link netes srácba, amitől úgy érzem, hogy ez volt az utolsó csepp, nem bírom tovább, vége az optimizmusomnak, mert semmi értelme. Mit csináljak, hogy jobban érezzem magam?

23/L


2014. ápr. 8. 21:27
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
helyesbítés: nem tartom magam csúnyának, SE defektesnek
2014. ápr. 8. 21:28
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
neked legalább volt már kapcsolatod. :D
2014. ápr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
37%
Netes ismerkedéseket felejsd el a fenébe!SEMMI ÉRTELME neten párt,barátot keresni.Az nagy mellényúlás tud lenni,egy idő után.Amúgy meg fiatal vagy,élj inkább magadnak meg a hobbydnak vagy bárminek ,ami érdekel.Aztán ha úgy érzed,hogy nyiss másfelé mondjuk ÉLŐBEN,akkor minden oké lesz.Meglátod :).
2014. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
88%
Keress neten nyugodtan, sok a beszari, aki aztán nem mer találkozni, de fogsz találni normálisat is, hidd el :)
2014. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Bízom benne, hogy jobb lesz, csak most nagyon nehéz, elegem van már az egyedüllétből, és rossz látni, hogy körülöttem mennyi embernek milyen könnyen összejön. Élőben is nyitok, de ott sem járok nagyobb szerencsével.

2014. ápr. 8. 21:39
 6/23 anonim ***** válasza:
Nekem több éve nem volt semmi kapcsolatom,de nem is hiányzik...most inkább saját karrierem építése a fontosabb,mint bárki ezen a szájbalökött világon.de azért sok sikert! :)
2014. ápr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Köszi!

Én is sokat dolgozom, a munkával nincs is gond, de nekem az emberi kapcsolatok jóval előrébb vannak, mint a karrier. Ilyen vagyok sajnos, nem tudok a melóba temetkezni.

2014. ápr. 8. 21:44
 8/23 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan vagyok most...hiába próbálok nyitni,nem jön össze semmi..
2014. ápr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hol rontjuk el...
2014. ápr. 8. 21:45
 10/23 anonim ***** válasza:
90%
Hát elmondok valamit az életről. Az élet akadályok leküzdéséről szól. Mert ahogyan leküzdesz egy akadályt úgy erősödsz. Amikor eléd gördül egy akadály amit le kell küzdened kapsz a leküzdéséhez erőt is. Ezt az erőt aztán az ember rosszul alkalmazza. Mert az nem az akadály leküzdésére használja hanem az erő a gondolat táplálására, ami gondolat egy hibás program benned amivel azt hiszed meg kell oldani a problémát. És mivel rossz helyre megy az erő ezért negatív érzelemként észlelhető. Negatív, azaz nem a jó irányba halad. Amikor megjelenik az akadály, úgy az erőt, és még intuitív módon a megoldást is megkapod, de az egó felül írja azt. Ezért mondják, hogy hallgass a szívedre, azaz a megérzésre, ami nem ésszerű dolog ugyebár, pedig az a helyes útja a megoldásnak. A problémák elől nem menekülni kell, hanem nekik kell menni. Nem valami kényelmes dolog, de annál több boldogságot hoz az életbe. Az ember nem azért ember mert nem egy darab anyag csupán, hogy a legkisebb ellenállás felé menjen, kényelmesen, mint a víz ami oda folyik ahova húzza a gravitáció. Az emberben ott az erő, amivel leküzdheti a falakat, amik elé állnak. Légy ember, élj, fejts ki erőt! Ha félsz valamitől a félelmet használd fel, hogy a helyeset cselekedd meg. Ha magányos vagy lépj az ügy érdekében, és ámbátor idegen tőled menj és ismerkedj. Izgulni fogsz, de jusson eszedbe az izgalom azt jelzi, hogy benned van az ami kell, hogy elérd a célodat, és használd fel. Fantasztikus dolog aztán mikor átléped a határt, és ott vagy a félelmedben. A félelem eloszlik, és jót érzel majd. :]
2014. ápr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!