Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok. Van...

Nagyon magányos vagyok. Van még valaki, aki hasonló cipőben jár?

Figyelt kérdés

Most jött el a nap, amikor úgy érzem, nem bírom tovább a folyamatos pozitivitást. Másfél éve hirtelen véget ért egy nagyon komoly kapcsolatom, pár hónap alatt sikerült összeraknom magam, és visszatértem a rám egyébként mindig jellemző pozitív életszemlélethez. Sokat mosolygok, nem tartom magam csúnyának, de defektesnek. Nincs sok barátom, de rájuk számíthatok. A szerelemben viszont nagyon szerencsétlen vagyok, pedig járok emberek közé, és a neten is ismerkedem. Többekkel beszélgettem, de a találkozás előtt mindig visszakoztak. Egy éve nem volt semmilyen kapcsolatom, és ma is belefutottam egy link netes srácba, amitől úgy érzem, hogy ez volt az utolsó csepp, nem bírom tovább, vége az optimizmusomnak, mert semmi értelme. Mit csináljak, hogy jobban érezzem magam?

23/L


2014. ápr. 8. 21:27
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

ma 21:47

Köszönöm, ez tényleg inspiráló volt! Egy kicsit máris jobban érzem magam, mintha visszajött volna a szikrája annak, ami eddig átsegített a rossz napokon, már megérte kiírni a kérdést! :)

2014. ápr. 8. 21:53
 12/23 anonim ***** válasza:

Ott rontod el,hogy ennyire görcsösen keresed az "igazit".Tételezzük fel,hogy azt keresed :).

De neten,csak a szemét fut össze.És ne is csodálkozz,ha nagyot koppansz...


Legyen valami motivációd,erős koncepciód.Amiben jó vagy,elfoglaltság,vagy sport...esetleg önképzés (nyelvtanulás....annyi dolog van).Ott biztosan nagyobb az esélye,hogy magadhoz hasonlót találsz.Hidd el nekem!S,nem hülyeségből írtam,azt sem hogy kizárólag csak ÉLŐBEN ápold a kapcsolatokat.

2014. ápr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok ezzel, csak éppen arra nem sikerült még rájönnöm, hogy hogy kell lelazulni ezzel kapcsolatban. Van cél, van motiváció, csak most egy pillanatra elfelejtettem, mert kicsit elöntötték az események az agyamat.
2014. ápr. 8. 21:59
 14/23 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy ott rontod el, hogy korodbéliekkel kezdesz, akik még teljesen éretlenek egy komoly kapcsolatra.

A huszonéves fiúk csak d.gni akarnak, és az összes dolog amit fel tudnak mutatni eddigi életükből, maximum egy tetkó.

Talán egy komoly -már nem huszonéves- férfi oldalán megtalálnád a boldogságot.

Sok sikert hozzá.

2014. ápr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Köszi, ez jó tanács, én is gondoltam rá, ezért egy ideje 28-32 éves férfiak között is keresgélek, de az a tapasztalat, hogy akinek ennyi idősen még nincs komoly kapcsolata, az általában nem is akar. Persze ez csak netes következtetés, biztosan nem igaz mindenkire, lehet, hogy köztük találok majd rá a nagy Ő-re. Sajnos a 33 felettiekkel számomra már túl nagy a korkülönbség.
2014. ápr. 8. 23:58
 16/23 anonim ***** válasza:
Igen, az a helyesbítés kellett. :D
2014. ápr. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok jelenleg. Én szerencsére el tudok merülni a karrierben, de azért be kell valljam, elég kemény a magány. De valahogy az az érzésem, hogy itthon nem is érdemes próbálkozni. Túl sok a kotvalék ember. Én úgy tervezem, hogy külföldre költözöm nemsokára, remélem ott majd helyrebillen a társadalmi életem. 22 F
2014. ápr. 9. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ez baromság nem minden 20on éves csak dugni akar.Egyszerűen rosszakat fog ki,azért nem kell 1 kalap alá vonni mindenkit.Ennyi erővel én is mondhatnám,hogy a 30on túli férfiak zöme,csak kalandot keres a feleségük mellé,meg támogatja egy gizda húsz ezressel ezeket a szerencsétlen egyetemista lányokat.Nyilván neked sem tetszene,mert nem mind olyan.Még ha átlagszórásban ez is a helyzet
2014. ápr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Drágám, amíg van kire számítanod (=barátaid) addig ne keseregj! Nekem nincs senkim, se barátok, se pasi, emberek se szeretnek, mégsem kesergek. Most ez van.

21/L

2014. ápr. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én mit mondjak, a családommal nem jövök ki jól, még sosem volt kapcsolatom 17/F
2014. ápr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!