Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan elvont személy...

Van itt olyan elvont személy mint én? 15/L

Figyelt kérdés
Nem birok emberek közelében lenni, legszívesebben kiköltöznék az erdőbe egy olyan személlyel aki ugyanolyan gondolkozású mint én. Ez nem célzás, ez csak önkifejezés hogy érzem magam. Nem találtam eddig olyan embert, aki megértene. Még a saját szüleim sem értenek. Az iskolában mindig egyedül vagyok. Néha olvasok ( Út a vadonba, Zabhegyező ) és próbálkozok művészettel. Ezek nem azt jelentik hogy művelt vagyok csak próbálkozom beolvadni. Eddig nem találtam olyan embert mint én. Igazából még nem is kerestem. Ezt nem ismerkedés céljából írtam, csak érdekelne, hogy egyedül vagyok-e.
2014. szept. 30. 16:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
De én nem mondtam hogy változni akarok, csak próbálok beolvadni. Nem fohok senki kedvéért megváltozni.
2014. szept. 30. 17:05
 12/17 anonim válasza:
3 év és bànni fogod hogy ennyi idelyig bezàrtadmagad:)
2014. szept. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne is változz meg! Végre nem egy agyatlan tucatribi!
2014. szept. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:

Teljesen olyan a gondolkozásmeneted mint nekem.

Azzal ellentétben, hogy én nem ilyennek születtem, hanem fokozatosan váltam ilyenné drága embertársaink miatt.

Soha senki kedvéért ne változz meg. Olyannak szeressenek amilyen vagy és ne akarjanak olyan embert formálni belőled, ami nem Te vagy.

Első voltam.

2014. szept. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
elmúlik?hát nem.én régen is olyan voltam mint most.általában havonta egyszer megyek ki otthonról ,egy társa vágyom aki megért a többi embert helyből utálom.persze így nem lehet ismerkedni és alig van olyan ember akit keresek és soha nem is fogom megtalálni mert ő is elzárkózik valahol meg én is.van egy kedves oldalam amit csak nagyon kevesen látnak.a családommal jól kijövök de másokkal szemben agresszív vagyok.ehhez társul némi paranoia és szadista hajlam felsőbbrendűségi érzéssel.az emberek is megérzik rajtam hogy kívülálló vagyok amikor nagyritkán találkozom velük.persze ezt nemigazán éreztetik velem mivel itthon sokat gyúrok, nagydarab erős ember vagyok és hirtelen haragú ha kivetítené rám valaki a rossz érzéseit,negatív diszkriminációját velem kapcsolatban nos az fájna neki.ha gondolja valaki,szívesen barátkoznék,beszélgetnék hasonló emberekkel
2014. szept. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hasonló voltam, és hasonló vagyok. Amik változtak -tudatosan tettem értük: rengeteg pszichológiai tudás, amiknek birtokában ismerem az embereket, motivációkat, félelmeket, stratégiákat, és azt, hogy mik a normalitás főbb kritériumai. Simán be tudok olvadni szinte bármilyen társaságba, ha akarok, sőt vonzóvá tudom tenni magam. Ennek ellenére általában nem érdekelnek az emberek. Jobb érdekérvényesítő is vagyok, mint korábban, és az előző hozzászólóhoz hasonlóan én is gyúrok, de nem csak a testi erő, hanem a vonzó, kívánatos test miatt is. Mivel valójában nagyon magamra vagyok utalva, sok módon kell klassznak lennem. Összeszedettebb is lettem, korábban szétszórt voltam. Szóval sok tekintetben te is fogsz változni. Kérdés, neked mik számítanak az életben, te miket akarsz elérni! Én fiatalon érzelmek-vezérelte voltam leginkább, most meg tudatos, illetve ösztönös. Ez is változott.
2014. szept. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Én a 19 éves fejemmel is ilyen vagyok :)

Mondjuk mikor fiatalabb voltam, én nem érettem egyáltalán az embereket, mit miért csinálnak, miért beszélnek feleslegesen, miért ilyen külsőségesek stb.

Annyi változott, hogy (már ha akarom) képes vagyok, az ő fejükkel látni a világot (ami szörnyű és számomra logikátlan). Tudom kezelni az embereket, ami régebben nem ment. A legfontosabb pedig, hogy azóta megismertem és elfogadtam magam.

Mikor kicsi voltam folyamatosan azt hallgattam, hogy nem vagyok jó így, nem vagyok normális stb.

Most tudom, hogy introvertált személyiség vagyok, Logikus gondolkodású, ami összességében pozitívum.

Az hogy miért lettem ilyen, én úgy gondolom, hogy az öröklött magas IQ+megfelelő mennyiségű negatív tapasztalat ezt adta ki végeredményül.

Most Informatikai egyetemen tanulok és hidd el itt sok olyan ember van, mint mi :)

2014. okt. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!