Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan elvont személy...

Van itt olyan elvont személy mint én? 15/L

Figyelt kérdés
Nem birok emberek közelében lenni, legszívesebben kiköltöznék az erdőbe egy olyan személlyel aki ugyanolyan gondolkozású mint én. Ez nem célzás, ez csak önkifejezés hogy érzem magam. Nem találtam eddig olyan embert, aki megértene. Még a saját szüleim sem értenek. Az iskolában mindig egyedül vagyok. Néha olvasok ( Út a vadonba, Zabhegyező ) és próbálkozok művészettel. Ezek nem azt jelentik hogy művelt vagyok csak próbálkozom beolvadni. Eddig nem találtam olyan embert mint én. Igazából még nem is kerestem. Ezt nem ismerkedés céljából írtam, csak érdekelne, hogy egyedül vagyok-e.
2014. szept. 30. 16:19
1 2
 1/17 anonim válasza:

Üdv a klubban.

Utálom az embereket, kerülöm az olyan helyeket ahol sokan vannak. Elvont, beteges gondolataim vannak. Lappang bennem némi szadizmus, és piromániás vagyok.

Mindig megkapom, hogy 'téged sohasem lehet megfejteni, nem értelek meg blabla' bár én ennek örülök is.

Szóval nem, nem vagy ezzel egyedül.

2014. szept. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ez teljesen olyan volt mintha a saját történetemet olvastam volna.
2014. szept. 30. 16:26
 3/17 A kérdező kommentje:
Úgyértem amilyen az én személyiségem.
2014. szept. 30. 16:27
 4/17 anonim válasza:
Azt kifelejtettem, hogy én is 15/l vagyok.
2014. szept. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

ez valamennyire enyhülni fog, nagyon fiatal vagy még. ennyi idősen én is hasonló voltam (csak sajnos bennem volt emiatt némi felsőbbrendűségi érzés), viszont most, 19 éves fejjel már egészen máshogy látom a dolgokat. nem szabad túlzottan bezárkózni, mert bele fogsz őrülni. én már nagyon megbántam, hogy 15-16 évesen ennyire magamba fordultam, már képtelen vagyok beilleszkedni a társadalomba, mindenki azonnal megérzi rajtam, hogy gond van velem, megkeseríti az egész életem.

szóval próbálj meg egy kicsit nyitottabb lenni, befogadni más fajta embereket is, attól még, hogy valaki nem úgy látja a világot, mint te, lehet értékes. :)

2014. szept. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Pedig tök jó lenne, ha lenne egy ilyen csaj barátom, mint te. :$
2014. szept. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Ez nagyon betegxd csonka családból vagy? Azért lettél ilyen?
2014. szept. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Születésem óta ilyen vagyok és nem lettem ilyen. Lehet hogy nem vagyok normális (sőt biztos) de számomra az ilyen nem normális emberek a normálisak.
2014. szept. 30. 17:00
 9/17 anonim válasza:
Mondjuk én megértelek..énis ilyen voltam,csak pirózàs nélkül:) 17 éves koromig.mostmeg minden tàrsasàg középpontja lettem:) szoval minden fejben dől el!
2014. szept. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Különleges vagy.és ennek van oka.majd meglàtod
2014. szept. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!