Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Én vagyok az egyetlen, aki...

Én vagyok az egyetlen, aki sulin/munkahelyen kívül szinte sehova nem megy?

Figyelt kérdés

Elképesztő, érkezett hozzánk egy cserediák, és szerintem jobban ismeri már az országot, mint én. Látszik, hogy tele van izgalommal az élete, érdekes embereket ismer meg, minden nap megy valahova, olyan helyekre, amikről még életemben nem hallottam. Bazárok, múzeumok, érdekes kis üzletek, koncertek, nevezetességek, minden!

Én egész életemben nem voltam ennyi helyen, mint ő csak a nyáron, és kicsit irigykedem.


2014. szept. 25. 00:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia!

Én néha szoktam elmenni más helyekre de általában suli után itthon vagyok én is.

2014. szept. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én is irigylem azokat, akik már sokfelé voltam, mert imádok utazni, meg ismeretlen helyeket felfedezni. Régen amikor lehetőségem volt rá, éltem is vele és nem bántam meg, sokkal jobb, ha színes az életem. Az utóbbi években viszont meghalt a társasági életem, ami azt jelenti, hogy ha nem mennék el magamtól egyedül valahová, akkor valóban csak a melóhely, meg a suli, meg az otthonom között ingáznék, ami elég szürke. Én ezt nem bírnám, szükségem van a szabadságra.
2014. szept. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Énse megyek sehova, bár évente 1-2x bemegyek BP-re kicsit körbenézni
2014. szept. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!