Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Én vagyok az egyetlen, aki...

Én vagyok az egyetlen, aki sulin/munkahelyen kívül szinte sehova nem megy?

Figyelt kérdés

Elképesztő, érkezett hozzánk egy cserediák, és szerintem jobban ismeri már az országot, mint én. Látszik, hogy tele van izgalommal az élete, érdekes embereket ismer meg, minden nap megy valahova, olyan helyekre, amikről még életemben nem hallottam. Bazárok, múzeumok, érdekes kis üzletek, koncertek, nevezetességek, minden!

Én egész életemben nem voltam ennyi helyen, mint ő csak a nyáron, és kicsit irigykedem.


2014. szept. 25. 00:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Én se megyek sehova. Nagyon lelkesítő országban élünk.
2014. szept. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én se, nyugi.
2014. szept. 25. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Vree ***** válasza:
100%
Ha szerencséd van, szerzel egy home office-os munkát és akkor sehova se kell menned. :D (Ételt majd hoz a futár.)
2014. szept. 25. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A munkahelyemen kívül én sem megyek sehova, nem irigykedem azokra, akik mindenhol ott vannak, tegyék. Kinek ez, kinek az jön be.
2014. szept. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Mostanában én sem megyek sajnos kb. sehova a napi 12 óra munka és még tanulás mellett...

Régen én is ilyen járkálós voltam, és nekem nagyon hiányzik. Most se időm, se pénzem semmire, és már megőrülök ebbe! :(

2014. szept. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon sokat utaztam gyerek és tinikoromban. Plusz albérletről albérletre költöztünk, rengeteg városban éltem, külföldön is. Több éve szinte bezárkózom, mert örülök a nyugalomnak, hogy nem kell költözni, utazni. Mármint imádtam ezt, de lényegében nincsen "otthon érzetem" sehol. Akik nem tudják milyen mozgalmas és nyugtalan volt a fiatalkorom, lesajnálnak, mert nem mászkálok...

Kérdező, fogsz te még utazni sokat, hidd el.

2014. szept. 25. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én 19 éves korom óta járok el sokfelé, mióta Bp belvárosában lakom, előtte nekem is ez volt (Szegeden...), de ma már 27 vagyok, és a mai napig heti 4-szer biztosan eljárunk helyekre, felfedezni új környékeket, új helyeket, új kiállításokat. :)


Nem mindegy, hogy merre laksz. Mi mondjuk nem utazgatunk, vagyis évi egyszer szoktunk egy hónapra kimenni barátainkhoz az USA-ba, de nem utazgatunk össze-vissza az országban/világban egész évben.

2014. szept. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok!Otthon vagyok,ha épp nem kell melóznom.
2014. szept. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is teljesen bezárkózom, ez egyfelől jó, mert szeretem a nyugit, másfelől viszont szeretnék eljárkálni mindenhová, emlékeket gyűjteni meg ilyenek, olyan dolgokat tenni, amikre harmincévesen a kis családommal már nem feltétlenül lesz lehetőségem, ráérek majd akkor elvonulni a saját életembe:) És szerintem depresszióra és túlhajtottságra nagyon jó gyógymód. Nem hagyja megkeseredni az embert.

Csak sajnos azért kell hozzá valamennyi pénz, és vagy az nincs, vagy senki nem ér rá eljönni.

2014. szept. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én is csak a munkahely és otthon között ingázom. Egyáltalán nem vonz máshova való utazás. Az utazás nekem egy nyűg, mit ha lehetne kihagynék az életemből.
2014. szept. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!