Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem talál sok lány...

Miért nem talál sok lány barátot magának?

Figyelt kérdés
2014. szept. 18. 20:50
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
16 évesen? ha 36 lennél, érthető lenne amit írsz, de így...
2014. szept. 23. 08:12
 12/22 anonim válasza:
Azért mert annyira sok az elváráuk, hogy az csak két férfiban van meg egyszerre.
2014. szept. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
Szerintem azért csak kétszer míg titeket 20x mert én nem azért akarok járni valakivel,hogy azt tudjam mondani ha megkérdezik, hogy van barátom, hanem azért mert szeretem/ vagy éppen kedvelem őt
2014. szept. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
86%

Hát, körülöttem mindig mindenkinek van valakije. A kövér srácoknak is, vékonyaknak is, izmosoknak is. Még az egyik idióta és kövér srác is járt már két csajjal is.

Szerintem csak rinyál itt mindenki. "Miért ilyen az összes pasi/nő?" "Miért ilyen nagyok az elvárásaik?" "Szerintetek a nőknek/pasiknak könnyebb az életben?"

Elegem van ezekből a kérdésekből. Hihetetlen.

És ezt úgy mondom, hogy még soha nem volt senkim, mielőtt valaki hozzám vágná, hogy milyen r*hadt jó életem van.

21/l

2014. okt. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
87%

A legelső válaszolónak üzenem, hogy az a csaj típus, akit körbe írt hívják r*bancnak.

Mi lenne, hanem nem r*bancok után futkorásznátok, hanemm mondjuk egy aranyos, okos, kedves csaj után, aki nem a pénzre hajt vagy arra, hogy minden hétvégén elvidd bulizni? Oké vannak hátrányok is...az ilyenek általában nem 45 kilók, nem mindig viselnek sminket és állnak 2 és fél órát tükör előtt valamint nem nagyon partyzósok.

Ha a r*bancoknál nincs esélyed, miért nem keresel normális lányt? :)

2014. okt. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
21/l, ha ott mindenkinek van, hogyhogy pont neked nincs?
2014. okt. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert nem próbálkozom.
2014. okt. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

válogat, valótlan elvárásaik vannak, élettelenek.


ha 1 lány nem talál párkapcoslatra valót, akkor azzal a lánnyal nagy baj van.


-


első jól írja


7:

tény hogya fiúk is hasonlóak néha, de az is, hogy a lányok többsége rettentően igénytelen, ha egy fiú alacsony elvárásainak se tud megfelelni.

konkrétan az anorexiás sarkítás arra utal hogy el vagy hízva, ami ellen nem teszel semmit, vagy amit teszel, az csak tovább rontó kompenzálás.

és akkor válaszold meg őszintén magadnak, hány duci fiúnál kezdeményeztél eddig.


8:ez igaz


9: a társadalomról árulkodik, hogy rekordszámba megy ha valaki 15 évesen még tapasztalatlan, de tragédiának érzi.


-


"A legelső válaszolónak üzenem, hogy az a csaj típus, akit körbe írt hívják r*bancnak.

Mi lenne, hanem nem r*bancok után futkorásznátok, hanemm mondjuk egy aranyos, okos, kedves csaj után, aki nem a pénzre hajt vagy arra, hogy minden hétvégén elvidd bulizni? Oké vannak hátrányok is...az ilyenek általában nem 45 kilók, nem mindig viselnek sminket és állnak 2 és fél órát tükör előtt valamint nem nagyon partyzósok.

Ha a r*bancoknál nincs esélyed, miért nem keresel normális lányt? :)"


1.a csalódott lányok szerint mindenki feslett aki nem olyan elhízott, nem úgy nyerít, nem olyan tramplisan jár, mint ők...

2.a csalódott lányok szerint a fiúk mind az ilyet keresik. van benne igazság, hogy a fiúknak is vannak ösztöneik, de többnyire pont azért nem találnak "normális" lányt, mert nincs is.

3.a lányok többsége akkor is anyagias ha aranyos, vagy maga előtt tagadja. főleg 20 felett, amikor rájön,m hogy karrier 0, és el kell tartatnia magát egy férfival.

4.itt te magad is elismered hogy ezek a lányok általában elhízottak. az meg hogy nem sminkel, megint egy rossz kifogás, mert olyat eleve nehéz találni.

ha egy átlagos fiú lát egy dagadt nemsminkelő lányt, akkor nem azért kerüli el mert nincs kifestve hanem mert dagadt.

5.nem partyzós = nem ismerkedik neten mert az gáz, nem ismerkedik idegenekkel utcán mer az gáz, nem ismerkedik suliba mer lehet elutasítják, nem ismerkedik kávézóba mer milyemmá...


-


"Valószínűleg azért, mert nem próbálkozom."


ez már hatalmas előrelépés egy lánynak, ha felismeri és kimondja.

kérdés hogy ezzel problémád van vagy cölibátust fogadtál/aszexuális vagy, stb.

2014. dec. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

"A legelső válaszolónak üzenem, hogy az a csaj típus, akit körbe írt hívják r*bancnak.

Mi lenne, hanem nem r*bancok után futkorásznátok, hanemm mondjuk egy aranyos, okos, kedves csaj után, aki nem a pénzre hajt vagy arra, hogy minden hétvégén elvidd bulizni? Oké vannak hátrányok is...az ilyenek általában nem 45 kilók, nem mindig viselnek sminket és állnak 2 és fél órát tükör előtt valamint nem nagyon partyzósok.

Ha a r*bancoknál nincs esélyed, miért nem keresel normális lányt? :)"


vártam már ezt a semmitmondó közhelyet. a normális férfiak normális lányokra hajtanak. a feltűnő agyonsminkelt lányokra azok utaznak, akik pár gyors menetet akarnak. normális lányok meg nem nagyon vannak már, pont azért, mert a frusztrált nők egymás utánozni játsszák a pros.tit, h ők is figyelmet kapjanak a kiéhezett kanoktól.


vmennyire minden nő anyagias, mivel a férfaik vonzerejét megdobja, ha több pénzük van (ösztön), és rengeteg olyan nő is van, aki el akarja tartatni magát. persze msot majd le fogod írni,h "jajj nem issss!!", de vhogy a statisztikák mást mutatnak, a nők nagy része ma is olyan férfival áll össze, aki jobban keres nála, kvázi félig-meddig szinte minden nő eltartatja magát.


a kérdésre válaszolva: mert a magyar nők többségének csak elvárásai vannak, azok viszont az egekben. ha körülnézel egy társkeresőn, látod, h még a kövér alacsony nők is magas jóképű férfiakkal akarnak csak szóba állni. kb. 30 éves korukig tudják ezt játszani, utána már pofán vágja őket a valóság.

gondolja bele: egy átlagos butácska lány kiír egy kérdést itt, h 'jajj de magányos vagyok". rögtön jön 30 kiéhezett pincsikutya hím, aki meg akarja fektetni. megteheti, h válogat közülük, mert a legtöbb férfi társadalmi és biológia okokból bármikor szexelne és szinte bárkivel. meg eleve még a hosszútávú kapcsolatok nagy része is csak a sezxről szól.

ha nem így lenne, akkor a nők nem ugyanazzal a férfitípussal állnának szinte mindig össze.


"Mert szétválogatják az agyukat. Nézz ki úgy mint Brad Pitt, legyél gazdag, legyél humoros, legyél menő, legyél határozott, legyen karriered, legyél falkavezér, legyél magas. Általában ezek náluk a minimum elvárások, aztán csodálkoznak, ha nem találnak olyan férfit, aki ennek megfelel."


így igaz. ilyenkor mindig az jut az eszembe, h vajon cserébe mit nyújtanak azon kívül, h szétrakják néha a lábukat? mert a mai nők nagy része társ nem tud lenni, nem házias, nem bájos, ergo a testén kívül semmi értéke nincs. aztán csodálkoznak, h 30 felett már a kutyának sem kellenek.

2014. dec. 7. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Akkor én már nem vagyok nő, ha nem érdekel a pénz? Felőlem lehet valaki rohadt szegény is, attól még nem utasítanám el, valahogy megpróbálnánk megélni. Számomra nem a pénz a legfontosabb, és szerintem nem vagyok egyedül. Szóval nem általánosítsatok, kérlek! Nem csak ebben ne, hanem például kinézet: azért ne mondjátok, hogy nektek egyáltalán nem fontos, mert az, és tény, hogy nekünk is számít valamennyire. Egyébként meg utálom az ilyen kérdéseket. Ne másoktól várjatok válaszokat, inkább próbáljátok ti megtalálni azokat! (18/l)
2014. dec. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!