Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem talál sok lány...

Miért nem talál sok lány barátot magának?

Figyelt kérdés
2014. szept. 18. 20:50
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
88%
Mert szétválogatják az agyukat. Nézz ki úgy mint Brad Pitt, legyél gazdag, legyél humoros, legyél menő, legyél határozott, legyen karriered, legyél falkavezér, legyél magas. Általában ezek náluk a minimum elvárások, aztán csodálkoznak, ha nem találnak olyan férfit, aki ennek megfelel.
2014. szept. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Most pasit vagy simán barátot? Nem mindegy.
2014. szept. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 default. válasza:
100%

Na igen.

Első válaszadóval egyetértek, nekem is ez a tapasztalatom.

Lehetsz jó arc, figyelmes, intelligens, udvarias, ha "csak" átlagosan nézel ki, nem érdekled a kutyát sem..

2014. szept. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 default. válasza:
100%
Hol az a sok lány? Mert én egyet sem találok..
2014. szept. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
természetesen párkapcsolatra értettem.
2014. szept. 20. 19:34
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha magamból indulok ki, nekem az a bajom, hogy mindig olyan valaki tetszik aki nem viszonozza. Akinek meg én tetszem az meg nekem nem tetszik. Pedig nekem nincsenek olyan elvárásaim, mint amiket az első leírt, de ha valaki nem tetszik azzal nem fogok járni csak azért, hogy legyen valakim.
2014. szept. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
100%
Fiúk ez nektek szól, nekem pont a ti nemetekkel (lány vagyok), van bajom két fiú is visszautasított csak azért mert nem voltam anorexiásan vékony (telt karcsú vagyok, szőke hajall). És egyikőlyük sem volt Brad Pitt, csak aranyos és nem külsőleg hanem belsőileg.Azóta mindkettő jó baráton tehát szerintem a személyiségemmel sincs próbléma.Szóval akkor ki is a válógatós?
2014. szept. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
előző: ugyanezt csináljátok ti is, csak míg téged 2x utasítottak vissza addig egy átlag srácot 20x.
2014. szept. 22. 17:17
 9/22 anonim ***** válasza:
36%

Ezt a kérdést már én is feltettem magamnak párszor. Miért nem talok barátot? Pedig nekem nincsenek nagy elvárásaim. Csak egy pár. Se azok nem nagy dolgok. Itt vagyok lassan 16 évesen és még sosem (!) volt barátom. Már bele is törődtem hogy nincs és szerintem nem is lesz még egy darabig.

15/L

2014. szept. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
30%
*találok
2014. szept. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!