Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy van ez? Mi ez a fura logika?

Hogy van ez? Mi ez a fura logika?

Figyelt kérdés
A szep, aranyos, kedves, normalis lanyoknak nincs pasijuk. Mig a csunya, aranyos, kedves, normalisnak igen. Sose ertettem a logikat. :) (Nem sorolom magam sehova mielott leszolnatok.)
2014. szept. 16. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a szép, szóval...
2014. szept. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Figyi van hogy aki neked csúnya, több embernek ő a legszebb.

Amúgy én azt veszem észre, hogy amelyik lány jól néz ki, csinos, szép, azok mind pláza...És ha úgy viselkednek mint azok, akkor ne csodálkozzanak hogy nincs pasijuk

2014. szept. 16. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Eltérő az emberek ízlése, akit te szépnek látsz, más szemében csúnya lehet. És az, akit te csúnyának látsz, valaki a világ legszebb lányának.
2014. szept. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
A szep lanyok valogatnak a fiuk kozt, a csunyak maradnak annal aki nekik jut...
2014. szept. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólóakhoz. Lehet, hogy a lány belső szépsége, kisugárzása erősebb.

Nekem pl. nem tetszenek azok a lányok, akik meg vannak róla győződve, hogy szépek és ezt ki is használják. Onnantól kezdve, lehet akármennyire kedves, az én szememben ellenszenvessé válik.

2014. szept. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Engem volt, hogy konkrétan undorítónak neveztek tipikus szép lányok (zimány linda típus), mert nagyon vékony vagyok, és nem öltözöm túl színesen. Ezek a lányok sok fiú szemében aranyosnak tűntek, mert eljátszottak egy "cuki" szerepet, de közben kiröhögtek mindenkit a háta mögött. Nemrégiben összefutottam a kis csapattal és amikor meglátták a barátomat, hallottam a szájhúzós megjegyzéseket (hogy lehet ilyen jó pasija? degáz, és hasonló építő jellegű dolgok :)). Próbálták illegetni magukat, ahogyan álltak a mellettünk lévő sorban.

Barátom csak nevetett rajtuk, elég jó emberismerő, még meg is jegyezte félhangosan: Úgy látszik kimenőt kaptak a bohócok.

Tehát a szépség relatív, lecsúnyázhatak, mert nem felelsz meg a szokványos paramétereknek, de más szemében meg te vagy a "szép, aranyos, kedves lány".

2014. szept. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek megy a zold kez, koszonom.:) Amugy en megfigyeltem akiket en szepnek tartok azokat nagyon sok ember is. Es meg is ok vannak egyedul, pedig belsoleg is nagyon rendben vannak. Lattam mar annyira kedves, pozitiv, kozvetlen es szep embert egyedul, hogy csak neztem miert nincs pasija. :)
2014. szept. 17. 14:16
 8/8 default. válasza:
76%

Ha látsz még ilyet, szólj nekem!

:)

2014. szept. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!