Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy mutassam meg magam?

Hogy mutassam meg magam?

Figyelt kérdés

Mikor olyan helyzetbe kerülök, hogy meg kell mutatnom önmagam, akkor úgy érzem üres vagyok, mintha belémragadtam volna a dolgok, akár a mézbe a bogarak. Nem tudom megmutatni, ami bennem van.


Amikor viszont van időm elvonulni, nem tudom hogyan tehetnék egyensúlyt önmagamban, vagy hogy tehetném hasznossá az időmet.


Segítene valaki tapasztalatokat mondani, véleményt írni, vagy csak egy kis útmutatást adni nekem?


2014. szept. 14. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudod önmagadat adni mások előtt?
2014. szept. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, végülis erről van szó.


Szeretek gondolkodni, olvasni, de mikor több ember előtt kell vélemény mondanom, semmi értelmes nem jön ki belőlem. Otthon el tudom magamban képzelni, körvonalazni, hogy milyen vagyok, de mikor meg kell mutatnom magam, minden apró dologra figyelek és úgy érzem természetellenes leszek emiatt.

2014. szept. 17. 14:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Sokan vagyunk ezzel így. Igazából senki sem tudja magáról teljesen, hogy milyen. Szerintem próbálkozz olyan dolgokkal, amiket otthon is meg tudsz oldani. Például ha érdekelnek a művészetek, akkor rajzolj, fess, vagy írj. Ha énekelni tudsz jól, akkor gyakorolj otthon, aztán ha van rá lehetőséged, akkor jelentkezz valamilyen ki mit tudra. De bármiben is vagy ügyes, próbáld meg valahogy kiadni magadból. Próbáld átgondoni, hogy milyen is vagy, miben vagy jó, és mit szeretnél elérni. Ha ezek megvannak, akkor már könnyebb lesz minden. Legyél céltudatos, és ragadj meg minden adódó lehetőséget. :)
2014. szept. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!