Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mennyire lehet látni az...

Mennyire lehet látni az emberen azt külső szemmel hogy magányos, nincs semmi élete szinte?

Figyelt kérdés
2014. szept. 13. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez változó.

Függ a Te ember ismeretedtől és attól is mennyire tud álarcot húzni az adott illető

2014. szept. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb emberről senki nem mondja meg, hogy milyen lelki problémái vannak. Lehet az magány, depresszió akármi. Úgy érzem valahogy beleivódott a társadalmunkba, hogy álarcok mögé bújjunk, titkoljuk a problémáink, rejtsük el az érzelmeink, titkoljuk azt, hogy kik is vagyunk, mit érzünk, hogy gondolkodunk.

Nagyon sok embernek megvan az álarca amit a világ felé mutat. A tökéletes kép amivé válni szeretne. Azt meg senki sem látja ami az álarc mögött van.

2014. szept. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én mindig amiatt aggódok, hogy az ismerőseim és a csoporttársaim észreveszik Facen, hogy csak néha-néha lájkolja egy ember azokat a dolgokat, amiket megosztok. Bár ez még nagyon nem mond semmit. Én elég magányos vagyok, de ez nagyon nem tűnt fel senkinek. Meg kicsit szégyellem is, hogy nincs életem ennyi idősen és ezért igyekszem nem mindenkinek az orrára kötni.
2014. szept. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!