Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ilyen elcseszett ez a...

Miért ilyen elcseszett ez a generáció?

Figyelt kérdés

Hát szóval nem jövök ki valami jól az emberekkel, és nincsen nagy baráti köröm sem. Nem vagyok kimondottan visszahúzódó típus, ha kell akkor igenis megmondom a véleményem, de 'feleslegesen' nem fecsegek. Ebből kb. azt szűrik le hogy félénk vagyok... Mint említettem, nincs sok barátom, nem vagyok az a tömegesen gyártott divatb uzi, a társasági oldalakon nincs fent félm eztelen képem, normálisan öltözködöm, szeretem a hardcore zenéket, a metált, sörözéseket, a gitárt, nem vagyok kimozdulós, nem járok diszkókba és ezért nem kicsit lenéznek. Jobban jövök ki az idősebb korosztállyal, bár onnan is nem kevesen lenéznek, koromra tekintettel éretlennek hisznek, előítéleteik vannak.

A generációm felszínes, érzéketlen, tapintatlan selejteket gyárt, amiért oda van a média, a média befolyásolása által az emberek is. Taps-taps

Tisztelet a kivételnek.



2014. aug. 21. 15:55
1 2
 11/12 sörpocak ***** válasza:
100%

"Ne ezt a generációt hibáztasd, hanem a retardált szülőket."


Ha csak a saját tapasztalataimból indulok ki, akkor...ha akarnék se tudnék ebbe belekötni. Elgondolkodtató.

2014. aug. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#11

Az a baj, hogy az emberek nem képesek magukba tekinteni és őszintén látni a saját hibáikat. Én tudom, hogy ki vagyok, tudom milyen hibáim vannak és tudom, hogy miért nem lennék képes(jelenleg) gyereket felnevelni. A mostani szülők legfeljebb annyit gondolkodnak a dolgon, hogy "40 éves vagyok,(jobb esetben) van pénzem, x ideje vagyok már a nőmmel és szeretem is őt, ideje gyereket vállalni). Persze mindig vannak kivételek.

Én a saját szüleimben is látom a hibákat, nem azért mert bunkó tahó p*raszt vagyok és nem tisztelem a szüleimet, hanem mert nyitott szemmel nézek a világ felé, őszintén a saját szüleimen is csodálkozom, hogy voltak képesek gyerekvállalásra.

2014. aug. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!