Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ilyen elcseszett ez a...

Miért ilyen elcseszett ez a generáció?

Figyelt kérdés

Hát szóval nem jövök ki valami jól az emberekkel, és nincsen nagy baráti köröm sem. Nem vagyok kimondottan visszahúzódó típus, ha kell akkor igenis megmondom a véleményem, de 'feleslegesen' nem fecsegek. Ebből kb. azt szűrik le hogy félénk vagyok... Mint említettem, nincs sok barátom, nem vagyok az a tömegesen gyártott divatb uzi, a társasági oldalakon nincs fent félm eztelen képem, normálisan öltözködöm, szeretem a hardcore zenéket, a metált, sörözéseket, a gitárt, nem vagyok kimozdulós, nem járok diszkókba és ezért nem kicsit lenéznek. Jobban jövök ki az idősebb korosztállyal, bár onnan is nem kevesen lenéznek, koromra tekintettel éretlennek hisznek, előítéleteik vannak.

A generációm felszínes, érzéketlen, tapintatlan selejteket gyárt, amiért oda van a média, a média befolyásolása által az emberek is. Taps-taps

Tisztelet a kivételnek.



2014. aug. 21. 15:55
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
16/L
2014. aug. 21. 15:56
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt is nézd,hogy ez Magyarország..vannak helyek,ahol nem ilyenek az emberek..ne a generációt hibáztasd,hanem azt a társaságot,amelyik lenéz téged.
2014. aug. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem kéne hangoztatni hogy Magyarország. Egész Kelet-Európa ilyen.
2014. aug. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudod a generációd szidalmazása is elég divatos. Talán inkább az a kivétel, aki nem gondolja elcseszettnek. Pl.én. Nem vagytok rosszabbak, se jobbak, mint az előzőek. Csak a divat változik, de még az is csak ismétlődik.
2014. aug. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is hasonló vagyok, még sem néznek le. Talán rossz emberek vesznek körül. De igazából bármilyen lehetsz, mindig lesznek akik lenéznek.
2014. aug. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Én is ilyen voltam/vagyok, és nem néztek le.


Mert nem volt senki, aki lenézhetne :D

Miért nevetek ezen.

2014. aug. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok egy társaság középpontja típus. De tudod, rengetegen nem azok. Csak a korosztály egy része olyan, mint amit leírtál. Nem kell teljesen kiábrándulni. A másik fele "normális". Akik pedig nem, ők most ránk mondják, hogy elcseszettek vagyunk. Mert most ez a divat. Ha belegondolsz, szinte minden évtizedre vannak jellemző stílusok. Na hát erre az évtizedre ez a jellemző. A médiával kapcsolatosan sok összeesküvés-elméletet lehet kreálni, némelyiknek van is alapja. Ez van, keress hozzád hasonló embereket, a többivel meg ne foglalkozz.
2014. aug. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
35%

Ez nem elcseszett generáció.

Mostanában mindenki ezt hangoztatja, legalábbis aki nem tud beilleszkedni ebbe a generációba. És ez már szintén rohadt unalmas.

Ahogy előttem is leírták: ez erre az évtizedre jellemző divatstílus, nincs ebbe semmi rossz.


Vajon miért szűrik le azt, hogy félénk vagy? Mert az vagy. Könnyű arra fogni, hogy nem "fecsegsz feleslegesen". Én is erre fognám.


Mi az, hogy "jobban kijösz az idősebb korosztállyal?" Mit értesz ez alatt? Mondjuk a 40 év felettieket? Azt hiszik a sok tini, hogy ez tiszteletre méltó hogy kijön ezzel a sok vénnel. De ez siralmas.


Nem igazán értem ezt a "média befolyásolást" sem. Azt hiszem hogy a mostani generáció előnye, hogy nem igazán tudja befolyásolni őket a média, főleg hogy többségük nem is néz tv-t, nem olvas újságot stb. Tehát ezt sem veszik komolyan.

2014. aug. 22. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 sörpocak ***** válasza:
62%

"Nem igazán értem ezt a "média befolyásolást" sem. Azt hiszem hogy a mostani generáció előnye, hogy nem igazán tudja befolyásolni őket a média, főleg hogy többségük nem is néz tv-t, nem olvas újságot stb. Tehát ezt sem veszik komolyan."


Már a társadalomtudósok is bebizonyították, hogy a Z generáció, úgy el lett b*sz-va ahogy van. És igenis a média az egyik főgyanúsított. A fiatalok nagyon is sokat néznek Tv-t, de ha még nem is néznének, az internet már untig elég. A Z generáció nárcisztikus, önző, szociálisan visszamaradott és stb. és stb.


Kár ezt ecsetelni, mert a kérdezőnek igaza van, ha a statisztikákat vesszük alapul.


Üdv: Egy 16 éves fiú, aki NEM kiközösített a suliban. (alkalmazkodni tudni kell)

2014. aug. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
86%

Ne ezt a generációt hibáztasd, hanem a retardált szülőket. Többségében olyan gyökerek, el se tudom képzelni, hogy gondoltak arra, hogy képesek lesznek rendesen gyereket felnevelni.

Nézd meg mennyi házasság végződik válással. Nevetséges az egész ami Európában zajlik.

2014. aug. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!