Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit szoktatok csinálni, ha...

Mit szoktatok csinálni, ha magányosnak érzitek magatokat?

Figyelt kérdés
Mivel terelitek el a gondolataitokat, mi az, ami felvidít? Én igyekszem új embereket megismerni, vagy azokkal beszélni, akikkel jóban vagyok, valamint youtube-ról hallgatom vissza a morning show adásait, ha embereket hallok beszélni, valamennyire mindig sikerül elvonni a figyelmem.
2014. aug. 20. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kiverem:D
2014. aug. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Zenét hallgatok, filmet nézek, esetleg játszok valamivel(ez mostanában ritkán van.)
2014. aug. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Hallgatok valami olyan zenét, ami éppen az aktuális hangulatomnak megfelel - vagy amit kifejezetten szeretek bármikor meghallgatni.

Mozgok valamit, lehet sporttevékenység vagy tánc valami jó zenére.

Olvasok valamit, ami érdekes vagy új ismeretet szolgáltat.

Kiírom a gondolataimat, ezáltal is kicsit jobban összerendeződöm és valahogy fel is töltődöm.

Beszélgetek emberekkel - régi ismerősök, új ismerettségek (hasonló cíipőben járó emberek akár).

Csak szimplán "meditálok - ha este van és tiszta az ég lehet nézni csillagokat, amik megnyugtatják az embert és közben a gondolatokba bele lehet feledkezni.

Én ezeket szoktam csinálni, általában sikeresek, de sajna van amikor annyira nem.

2014. aug. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szépen benyomom a Punnany Massif Fishing on Orfű 2012-es koncertjét. :) Nagyon tetszik.

Emellett elmélkedek.

2014. aug. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
iszok mint a száraz föld....
2014. aug. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt amit szinte mindig: öngyilkosságról fantáziálok.
2014. aug. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sorozatot nézek, fórumokat olvasgatok (inspirálnak a hasonló problémával küzdő emberek sztorijai), ráírok a barátaimra
2014. szept. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!