Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magány, unalom csúnya...

A magány, unalom csúnya dolgot hoz ki belőlem a nyáriszünetben. Hogyan állítsam meg ezt mielőtt nem késő?

Figyelt kérdés

Sokat unatkozok, nem tudnak elfogadni az ismerőseim engem, szerintem rájöttek az iskolában pl. hogy biszexuális vagyok (vagyis az ő szótárukban nincs ilyen szó, melegnek gondolnak). Eléggé kiközösítenek, máshol se nagyon tudtam jó barátokat találni. Így eléggé sokat unatkozok szünetben, nyárimunkát se találtam semmit.

És ez, a vágy hogy már emberekkel beszélgethessek, csúnya dolgot hozott ki belőlem. Kamu emberként írogattam embereknek, egyrészt itt lánynak adtam ki magam és fiú vagyok pedig és úgy elbeszélgettem fiúkkal. Másrészt facebookon csináltam lány profilt, és bejelölgettem pár embert, pár élőbeli ismerősömet is, hogy elbeszélgessek velük.

Tudom ez csúnya dolog, és szégyellem is magam miatta, de hogyan állítsam le magam, mit csinálhatnék aminek értelme is van?

Nem szeretnék rossz emberré válni, én jó ember akarok maradni, de nem bírom a magányt már. Pszichológus jó ötlet lenne?

18/F


2014. júl. 20. 23:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy egyedül:D
2014. júl. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De nekem nagyon rossz érzés az, hogy a nyár fele úgy telt el, hogy csak azt csináltam ami csúnya dolog és semmi értelme amúgy se.
2014. júl. 20. 23:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Kamatoztathatod. Teszteld magad miből tudod kibeszélni, vagy kinek mit tudsz beadni. Egyetemen jól jöhet még az efféle tudás a jobb jegy érdekében.
2014. júl. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk ahelyett, hogy kiadnád magad mindenféle idegennek,legalább a neten lehetnél önmagad. Tuti találnál rendes beszélgetőtársat, esetleg valakit a lakhelyeden akivel találkozni is tudnátok.
2014. júl. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És akiket már így átvertem ezzel, hogyan tehetném jóvá magamban?
2014. júl. 21. 00:16
 6/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk bevallod nekik, hogy hazudtál.

A facebook profilon kiírod, vagy a személyeknek privátban, hogy visszaéltél neten talált képekkel és a valós személyiségeden is torzítottál. (azt a részt hanyagolhatod, hogy fiú vagy) Majd törlöd a profilt.


Egyébként a pszichológus is jó ötlet lehet, segíthet a normális szociális élet kialakításában.

2014. júl. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egyébként ha gondolod nyugodtan rám írhatsz privátban.

Még ha segíteni nem is tudok, szívesen meghallgatlak :)

2014. júl. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De miért nem adod önmagad legalább a neten? Simán lehet neten ismerkedni.
2014. júl. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!