Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányosok! Ti is elkezdtetek...

Magányosok! Ti is elkezdtetek valami sportot?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy magányos vagyok, nagyon kevés barátom van. Sokszor unom magam egyedül és sajnos beleestem abba a hibába, hogy unalmamban ettem. Ezt le kéne adni valahogy, mert meghíztam. Van közületek valaki, aki elkezdett valami sportot?

2014. júl. 6. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
kezdj el valamit:) én nem kezdtem el semmit.
2014. júl. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én kosarazni.
2014. júl. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, küzdősportot.
2014. júl. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
edzeni kezdtem tavaly, minden nap csináltam, jó testem lett, strandra is szívesen jártam ki, de így se kellettem senkinek, úgyhogy feladtam...
2014. júl. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kb. 1,5 évvel ezelőtt futni kezdtem magányomban és lement 13 kg, pedig nem is voltam elhízva :D (60 kg voltam és most 47 és 48 kg közt ingadozok)

22/L

2014. júl. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én gördeszkázok :) szívesen csinálnék küzdősportot is mint pl karate, aikido, de sajnos az én környékemen erre nincs lehetőség.
2014. júl. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én össze dobtam magamnak otthon egy edzéstervet és azt csinálom, meg eljárok futni mert az megnyugtat. Ezeket is csak azért hogy kevesebbet gondoljak az öngyilkosságra meg a depressziómra. Nem igazán lettem tőle boldogabb, és nem is lett tőle több barátom, csak meghosszabbítottam vele a nyomorúságos életem.
2014. júl. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Mokledor válasza:
kezd el az MMA t ;)
2014. júl. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!