Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek? (többi lent)

Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Hosszú ideig teljesen tanácstalan voltam, nem tudtam rájönni, hohy mi lehet a probléma. Ez nagyon zavart már csak azért is, mert elég sokat szoktam gondolkozni, szó szerint mindenféle dolgon, és a végén mindig eljutok a megoldásig, vagy a végső álláspontomig. Most először nem sikerült. Már lassan egy éve gondolkoztam azom, vajon miért tudom olyan nehezen elengedni magam egy új emberellett, főleg új társaságban, és ha hosszú idő után sikerül, akkor sem érzemmagam túl jól velük. Pár barátom van, igazán jó barátom csak egy, akivel jól érzem magam, de azért gyakran mással is szívesen lennék (szerinzem ez természetes).

Nemrég rájöttem a megoldásra, ami egészen egyszerű, és elég egyértelmű, nem tudom eddig miert nem jöttem rá. Annyiról van szó, hogy nem találom meg azokat a megfelelő embereket. Ez tulajdonképpen már eszembe jutott, nem is egyszer, de ikább mindig visszatértem ahhoz, hogy a probléma velem van hisgzen ez a valószínűbb, gondoltam akkor, de jobban átgondoltva nem az, mert nem vagyok átlagos korosztályomban. Például szívből gyűlölöm a facebookot, azokat, divatembsreket, akik csak azért öltözködnek valahogyan, mert az a "menő" (ezzel még semmi probléma, felőlem úgy öltözködik, ahogy akar, a probléma az, hogy ő ezt másképp gondolja: aki ndm úgy öltözködik mint ő, az hülye f**z, és arra semmi esély, hogy ő egy kicsivel jobban tisztelje az ilyen embert,int egy gilisztát. Ennél fogva természetesen azért sem fogok semmilyen stílust követni. Ez önmagában leszűkíti a legetőségeket.

A kérdésem a következő: mit tegyek?

Bocsánat, higy ezt mind leírtam, de szeretném, ha értenétek az álláspontomat, és azt is leírnátok, ha valamivel nem értetek egyet.

Fiú vagyok, 16 leszek, és bocs az elírásokért, mobilról írtam. Előre is köszönöm a segítséget!



2014. jún. 22. 14:39
 1/1 anonim válasza:
szerintem próbálj meg olyanokkal barátkozni vagy olyan csapadhoz "verődni" akik a te álláspontoton vannak,megértenek,és egyezik az izlésetek,mert olyanokkal biztos hogy jól fogod érezni magad és könnyen elengeded magad.Legalábbis szerintem
2014. jún. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!