Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit válaszoljak nekik?

Mit válaszoljak nekik?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Én egy 36 éves f vagyok. A problémám a következő: a munkahelyemen mindenki párkapcsolatban él, kinek feleség, kinek barátnő ill. férj, barát. Egyedül nekem nincs senkim. Ami még nem is volna baj, de most hogy az utolsó előtti "mohikán" is becsajozott, rám terelődött a figyelem, hogy én mikor fogok becsajozni...a legrosszabb az egészben hogy soha nem is volt senkim, kész csődtömeg a magánéletem, ill nincs is. Egyszerűen elkerülnek a nők, vagy csak haverként gondolnak rám. Eddig amikor kérdeztek hogy mi újság a csajokkal, mindig kibújtam a kérdés alól, de most nagyon szégyellem magam, legszívesebben elbújnék a föld alá szégyenemben...mit válaszoljak nekik, ha egyre jobban kérdezgetni kezdenek? Vagy mit tegyek hogy becsajozzak?

2014. máj. 31. 16:43
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Miért nem válaszol senki?
2014. jún. 6. 23:35
 12/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ezt írtam mőltkor:

"Szívesen venném ha rám írnál, csak úgy dumálni. (Féreértés ne essék: hetero vagyok ,tehát általános célú dumálgatásra gondolok.)"


A napokban többen is rám írtak, bocsi, h hirtelen nem tudom, te is írtál-e, mivel ugye nick név nincs, és hirtelen nem tudom, te vagy-e az egyik 30 felett illető; írtak másik, hasonló kérdésnél is nekem, pl két ,vagy három fő 30 feletti személy.


De az biztos, h 2-3 napont belül mindenkinek visszaírtam privátot (lehet h te vagy az egyik, akinek írtam a napokban), pl most is reagáltam minden privátrta. Ha még nem küldtél privit nekem, továbbra is megteheted, ha úgy érzed. Pláne, hogy -mint látni- hiányolod a reakciókat.

2014. jún. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a hozzá állásodat kell meg változtatni. Túl negatív vagy. Menj el szórakozni, és ha majd nem görcsölsz ezen annyira, akkor fogod megismerni a nagy Őt. Legyél természetes és ad önmagad. Vagy hívjál barátokat vendégül 1-2 lány barátot is, és említsd meg nekik hogy hozzanak barátnőket magukkal akik szinglik még.
2014. jún. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Előző: sokan munkanélküliek, és/vagy kis településen élnek. Ennél fogva nincs hol ismerkedni, pénz nemigen van utazásra. Ilyen esetben mit tennél...? A netes társkeriket hagyjuk, a többség tapasztalja , aki regisztrált ilyesmin, h nem túl hatékony...
2014. jún. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
12-es. Mindig önmagamat adom. Próbáltam meghívni női ismerősöket, de mindig leráztak, érdeklődtem is náluk de senkinek nincs olyan lány ismerőse aki szingli, csak olyan aki elképesztően túlsúlyos...
2014. jún. 8. 21:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!