Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit válaszoljak nekik?

Mit válaszoljak nekik?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Én egy 36 éves f vagyok. A problémám a következő: a munkahelyemen mindenki párkapcsolatban él, kinek feleség, kinek barátnő ill. férj, barát. Egyedül nekem nincs senkim. Ami még nem is volna baj, de most hogy az utolsó előtti "mohikán" is becsajozott, rám terelődött a figyelem, hogy én mikor fogok becsajozni...a legrosszabb az egészben hogy soha nem is volt senkim, kész csődtömeg a magánéletem, ill nincs is. Egyszerűen elkerülnek a nők, vagy csak haverként gondolnak rám. Eddig amikor kérdeztek hogy mi újság a csajokkal, mindig kibújtam a kérdés alól, de most nagyon szégyellem magam, legszívesebben elbújnék a föld alá szégyenemben...mit válaszoljak nekik, ha egyre jobban kérdezgetni kezdenek? Vagy mit tegyek hogy becsajozzak?

2014. máj. 31. 16:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor bekelj meg magaddal. Ha eltervezed, hogy egyedul eled le az eleted, akkor biztos, hogy beut a krach, es jon egy no, aki tonkreteszi a terveidet. Akkor tetszeni fog, de majd kesobb eszreveszed, hogy nem is igazan nyertel. Amugy meg mondhatod azt, hogy colibatust fogadtal, mert te erinthetetlen vagy. Vagy vegyel valami meno cuccot, (jo kocsi, motor, stb...) es mondd azt, hogy nektek no, meg gyerekek, nekem meg ez.
2014. máj. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Semmit.. semmi közötök hozzá és pont. Ennyit mondj.:)

Állj a sarkadra, és akkor nem fognak ezzel cs.szegetni.

Én 20 vagyok és lány de ááh..katasztrófa ilyen téren az életem , mert ami összejött azis elromlott stbstb.. mind1 a lényeg,hogy rólam tudják hogy max egy két ember tud a dolgaimról, többiek kb semmit..és nem is kérdezgetnek mert úgyse mondok semmit. :)

2014. máj. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

2/2


Nos nem rosszindulatból kérdezik, rendes emberek. De valahol érzem hogy szánalommal néznek rám. Ráadásul szorongással kelek éjjelente és a levertség meg is látszik rajtam, ilyenkor kérdezgetik hogy mi a bajom. Persze nem mondok semmit, de jó lenne ha valaki segítene.

2014. máj. 31. 17:09
 4/15 anonim ***** válasza:
mondd meg nekik hogy jelenleg csak szexkapcsolatban gondolkodsz xD
2014. máj. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Azt javaslom, hogy érzeztesd velük, vagy nyíltan mondd meg nekik, h ez számodra magánügy.


Zavar egyébként téged, hogy mit gondolnak rólad, h magányos vagy?


Amúgy hasonló cipőben járok (mármint nem zavar engem, h mit gondolnak mások a magányomról, de magányos vagyok), szintén férfi, hasonló korosztály. Szívesen venném ha rám írnál, csak úgy dumálni. (Féreértés ne essék: hetero vagyok ,tehát általános célú dumálgatásra gondolok.)


Ha írsz privátot, légyszi utalj arra, melyik kérdést írtad ki. (Bár többnyire ezt jelzi a rendszer, de biztos, ami biztos...)

2014. máj. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
szerintem ha rákérdeznek hogy van-e párod, csak annyit mondj hogy nincs, de keresel, és talán nincs 1 barátnőd aki szingli és akinek bemutatnál? talán ők tudnak valakit aki szintén keres párt és így összehoznának valakivel , akiben végülis párra találnál. Legtöbb ember ismerősökön keresztül talál párra. Nyílj meg 1 kicsit és akkor az emberek is másképp viselkednek.
2014. jún. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem van 1 34 éves húgom aki szintén párt keres ha gondolod írjál nekem privát és összhozlak vele.
2014. jún. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

6/7


"szerintem ha rákérdeznek hogy van-e párod, csak annyit mondj hogy nincs, de keresel, és talán nincs 1 barátnőd aki szingli és akinek bemutatnál? talán ők tudnak valakit aki szintén keres párt és így összehoznának valakivel , akiben végülis párra találnál. Legtöbb ember ismerősökön keresztül talál párra. Nyílj meg 1 kicsit és akkor az emberek is másképp viselkednek."


Hello


Igen ezt mondom nekik, de persze senkinek sincs szingli lány ismerőse. Mondjuk nem is ajánlják fel a segítségüket. Mindegyikük éli életét. Úgy érzem eléggé nyitott vagyok, de mindegyiküknek van saját élete, baráti társasága.


Valahogy nem illek bele, vagy nem tudom.

2014. jún. 1. 10:02
 9/15 anonim ***** válasza:

Én itt azt látom, hogy neked nem is az a bajod, hogy nincs barátnőd, hanem a környezet ezzel kapcsolatos nyomása rád.

Én azt tenném, hogy megmondanám nekik, hogy engem nem zavar, hogy nincs barátnőm, csak az zavar, hogy szánalommal néznek rám és nyomnak ezzel kapcsolatban. És lehet, hogy ez nekik nem reális, de nem vagyunk egyformák.

Szóval ha kérhetem, szálljanak le rólam ezzel kapcsolatban, mégha tudom, hogy jót is akarnak, és ez nagyon kedves.

2014. jún. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
De engem zavar hogy nincs barátnőm és zavar hogy bármit teszek ellene, visszafelé sül el. Másoknak minden sokkal símábban megy.
2014. jún. 4. 00:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!