Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ebben a mai elferdült világban...

Ebben a mai elferdült világban már egy igazi ember sincsen?

Figyelt kérdés

Annyira nagyon elszomorítanak a mai emberek.

Sehol semmi igazi érték. Majdnem az összes férfinak is (tisztelet kivételnek, ha van) csak az ital, a bulik és az olyan lányok jönnek be akik mindenüket kiteszik és rögtön mindenre kaphatóak.

A lányok is szörnyen olcsóak és értéktelenek.

Az emberek 80%-a selejt.

Teljesen undorít a közeg és nem találok olyan embereket akik kicsit is értékesebbek lennének. Pedig én tényleg próbálok kapcsolatokat teremteni és megtalálni az utamat! De rohadt nehéz..

Meddig tart még a Bűn Kora?


2014. máj. 24. 09:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt gondolom... Mindenhol kimázolt nagyképű cicák jönnek velem szemben... Nem meg SWAG-ek. :(
2014. máj. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Na és mi számít igazi értéknek te szent ember?
2014. máj. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
44%

Minden szavaddal egyet értek. A bűn kora addig tart, mígy vissza nem megyünk az "állatok" szintjére. Nagyjából afelé is tartunk. A családnak semmi értéke, lassan már mindenki mindenkivel. Úgy cserélgetjük a párunkat, mint bármi mást. A gyerek általában addig kell, amíg néhány éves koráig tele lehet vele nyomni a facebook-ot, aztán a szülők lelkileg magukra hagyják őket. Holott a legnagyobb segítségre épp 14 fölött van szükségük.

A legjobb barátnőm mondása, hogy a nők rontották el a férfiakat és ez igaz is. Minden nő széttett lábakkal jár-kel az utcán, nem is lehet a férfiakat hibáztatni. Ezzel együtt kivesznek az érzelmek, a kötődés. A világot ugyanúgy, ahogy elrontották, a nők tudnák helyrehozni - szerintem. Egy család is addig család, amíg egy nő tesz és kiáll mellette. Figyeld meg, hogy amikor már egy nő azt mondja, nincs mit menteni, ott kezdődnek a gondok - általában. Igazad van, nagyon nehéz. A te gondod, ha jól értem, az hogy nem igazán találsz társat. Azért akad még egy-két eltévelyedett normális ember. Nekem is van párom, kisebb zökkenőkkel a mi életünk rendben van. Ne add fel, én bízom abban, hogy a JÓ Isten figyel és mindenkinek az útjába vezérli azt, akit "megérdemel".

2014. máj. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Ez nem Bűn Kora egyébként, egész egyszerűen egy nagyfokú igénytelenség. A nőkkel szemben már csak annyi az igény, hogy kielégítsék a férfiakat - eldobható minden. Az érzelmek nem kellenek. Az már kicsit "munkásabb" lenne. Ugyanakkor a férfiak félnek a kudarctól, így inkább kezdenek viszonyt egy olyan nővel, aki önként kínálkozik akár csak szexre, mint egy olyannal, akinek esetleg gondolatai, érzelmei, kötődései vannak. Ezekben a nőkben mindig benne van az, hogy egy férfi nem tud nekik megfelelni. De szerintem egy igazi férfi nem fél ezektől a nőktől sem.
2014. máj. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%

Jól van, jól van, belemegyek.


"Sehol semmi igazi érték."


Van egyetemesen elfogadott igazi érték?


"Majdnem az összes férfinak is (tisztelet kivételnek, ha van) csak az ital, a bulik és az olyan lányok jönnek be akik mindenüket kiteszik és rögtön mindenre kaphatóak."


Ha szexet akarnak, persze hogy nem a könyvtárba mennek. A bulizás örömet okoz, ezzel mi a baj?


"A lányok is szörnyen olcsóak és értéktelenek."


Nem ismerem a tarifákat, nekem nem kellett fizetni a feleségemért. Megint az "érték" kifejezés. Ezt fejtsd ki légyszi.


Az emberek 80%-a selejt.


Ők meg is haltak régen mindenféle betegségben. A mai orvostudománynak hála azonban a kevésbé fitt emberek is életben maradhatnak, és sok hasznos dologgla járulnak hozzá a társadalomhoz.

2014. máj. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

2. Nem vagyok szent ember.

Mindenkinek más az igazi érték. Nekem már az is érték, ha egy normális társalgást lelehet folyatni egy adott emberrel olyan témák nélkül mint például a pénteki ivászat, meg hogy kiket kéne meghúzni meg ilyenek.. Nekem ez érték, drága barátom!


3-4.

Már az állatok szintén vagyunk szerintem sőt még annál is lejjebb. És ezzel nem értek egyet, hogy mindenben a nők a hibásak. Sőt.. Ha a férfiak olyan nagy úrnak képzelik magukat akkor miért nem pofozzák őket vissza az "értelmi" szintre? Egyáltalán nem csak a nők a hibásak. A férfiak is ugyanolyan álszentek. Benne vannak mindenben és inkább ők provokálnak ki szexet mint kapcsolatot..

Ezt a világot már csak EGYütt lehetne szerintem helyrehozni..

Istenben én is hiszek, persze nem abba amit eladnak a templomban meg a Bibliában. És persze abban is, hogy akiknek találkozniuk kell azok találkozni is fognak! És köszi:)


5.

Látom sikeresen kifordítgattad a mondataimat.

Ha csak ehhez van eszed akkor gratulálok.

"A mai orvostudománynak hála"

Itt meg lejött, hogy igazán tudatlan vagy.

Nézz utána picit a mai orvostudománynak és ajánlom ne a "wikipédiában" kutakodj.

Ha eszed van meg szemed a látásra elég sok mindenre ráfogsz jönni a mai "ORVos tudománnyal" kapcsolatban.

2014. máj. 24. 10:13
 7/19 anonim ***** válasza:
Kedves 5-ös, igen, én pl azt gondolom hogy van egyetemesen igaz érték (most hogy azt mindenki hajlandó-e a saját élete vonatkozásában elfogadni, az más kérdés, hiszen ha van normális és jó, akkor lesz aberrált is, de ez nem változtat az igazságon).
2014. máj. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, osztozom az aggályaidban, bár azt gondolom azért akadnak igaz emberek, akik az értéket értéknek, a természetest természetesnek, a jót jónak, a rosszat pedig rossznak mondják. S talán törekednek is ennek megfelelőképpen élni. Bár ezen meglátásom nem feltétlen önéletrajzi ihletettségű... :)
2014. máj. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Hát ezekben az országokban, mint Magyarország, Románia, Bulgária, Oroszország stb. eléggé elvadult a nép. Menj Svájcba, Ausztriba stb. lehet más véleményed lenne az emberekről. Az hogy a nők könnyen kaphatok sosem tapasztaltam. Most divatban van ez a "csak akkor jövök veled ha menő, pénzes pasi vagy gondolkozás". Ha ennyire könnyen kaphatóak lennének a csajok akkor miden pasi becsajozna, még a mutuly is.


Emlékszem egyszer egy teraszon valami ürkutatásról beszéltünk és egy másik alkalommal munkárol, laptoppal az asztalon. Erre a mellettünk levőek röhögtek rajtunk, hogy milyen h*lyék ezek, miről beszélnek. Bunkók törvénye szerint az okos beszéd a butaság, az ő semmi beszéde meg a standard.

2014. máj. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja, igen, Te természetesen a fennmaradó 20%-ba tartozol. Nem tudom miért, de én minden közösségben megtalálom azt a 2-3 embert, aki érdemes a figyelmemre. Lehet, hogy nem a legszebbek, legjobbak, legokosabbak, de ha egyszer szarba kerülök, akkor biztosan tudom, hogy ők fedezik a seggem. Ezen felül felőlem lehetnek bármilyenek, nekem ez pont elég érték.
2014. máj. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!