Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a lehetőségem az egyedüllét...

Mi a lehetőségem az egyedülléten kívül?

Figyelt kérdés

33F

Őszintén szólva mindig nem jó egyedül lenni, bár próbálkozom. Szóval lássuk csak, mik a lehetőségeim:

- találkozom hasonló korú alkoholista fazonokkal és iszunk

- találkozom olyan emberekkel, akik barátnak nevezik magukat, közben a tiszteletben tartás legkisebb jele sincs bennük

- online társkeresőzöm, ahol a találkozó esélye közel 0

- exbarátnőkkel csevegek, akiket már rég el kéne felejteni, a kapcsolatot meggyászolni

- maradt néhány ember, akivel szívesen töltöm az időt, de csak havi 1-2-szer találkozunk

- szervezek magamnak programokat, de egyedül nem érzem magam mindig jól


Ti mit csinálnátok a helyemben, hogy jól érezzétek magatok?


2014. máj. 11. 22:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne beszélj az exeiddel! Igyekezz minél előbb túllépni rajtuk, különben sose lesz nőd, mert pont ezt nehezen toleráljuk! Azzal a néhány emberrel próbálj gyakrabban találkozni, akiket szívesen látsz magad körül. Mi az oka annak, hogy nem tudtok gyakrabban összefutni? És miért nem akarnak veled a társkeresős csajok találkozni élőben?
2014. máj. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyet kihagytál:

- önsajnálkozó posztokat írok ki...


Tégy magadért! Vannak hobbijaid? Ideje eljárni valami rendszeres hobbira, ott van társaság is, és jól érzed magad.

2014. máj. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Én valami sportot kezdenék el elég komoly célkitűzésekkel. jelenleg is testépítést csinálok, immáron 5 éve, itt jól láthatod elért és kitűzött céljaid, de akár egy futás, vagy úszásban is tudsz célokat kitűzni. Ez lefoglal, heti 4x csinálom, ad egy minden napi rutint, feladatot. Közben ismerkedhetsz, beszélgethetsz.

Exbarátnőket hanyagold.

Próbálj azzal az 1-2 igazi baráttal tölteni több időt, de a havi 2-3 alkalom szerintem abból is elég.

Járj el jógázni, fallabdázni, úszni, meditálni, csoportos túrákra, tenisz tanfolyamra, akármire.

2014. máj. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Az exbarátnőkkel folytatott beszélgetés olyan lehet az esetedben mint egy kétségbe esett vissza menekülés. Dobd el a régit és törekedj az újra! Szerintem is azzal a néhány emberrel kéne töbet találkoznod akiket szeretsz. Még jobb ha megpróbálsz egy szilárd baráti társaságot belőlük összekovácsolni ami persze már nehezebb feladat. De mind ezek előtt győződj meg róla, hogy ők is szívesen látnak e.
2014. máj. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Koszonom a kommenteket, sokat segitetek. Valahogy érzem, hogy a fejlődéshez sok dologgal kell szakıtanom, ami nem kényelmes. Vannak hobbijaim, de olykor magamra kell erőltetnem a motivációt.


Apropó: jóga nem nőknek való? A testepites ramferne, egyelore itthon tornaszom, mivel ugy latom, pont ott a leglassabb a fejlodes, azt sem tudom, hogy alljak neki, nincs tampontom, hogy etkezzek, hogy edzzek, stb. Ezenkivul a zeneles erdekel, de nagyon keves a tanár.


Érdekes, ahogy ezeket leírom, hallom magam, hogy csak a kifogásokat keresem! Na hát akkor irány a holnap, új sikerek felé!

2014. máj. 12. 00:57
 6/15 A kérdező kommentje:

#1: a barátokkal azért nem futunk össze gyakrabban, mert nem keressük egymást gyakrabban, igazából én kicsit tartok attól, hogy mi van, ha nem is vagyok jó társaság? Bar amikor talalkozunk, altalaban jol erezzuk magunkat!


Az excsajjal kapcsolatban igazad van, tul erzelmes vagyok, bar tudom, hogy megprobaltuk sokszor es nem mukodott sokaig.

2014. máj. 12. 01:00
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat "meggyászolása" is nagy hülyeség, gondolj arra, hogy a másik fél, aki dobott, az nem gyászol hanem ünnepel...egy másik pasi farkán.
2014. máj. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsónak: Sajnos a dolog nem ilyen egyszerű. Ha együtt vagyunk, egymás dolgait nem tudtuk elfogadni.
2014. máj. 12. 13:19
 9/15 anonim ***** válasza:

2. vagyok - tényleg csak a kifogásokat keresed... De a Te életed, tudod, mindenki úgy rontja el a saját életét, ahogy akarja... Ha úgy döntesz, fontos vagy magadnak, átkapcsolod az üzemmódot "öngáncsolás"-ról "önsegítés"-re, és elkezdesz boldog lenni...


Ja, és ne egyedül tornázz, a lényeg épp az, hogy kimozdulj és társaságban légy... Nézd meg a programokat a helyi művházakban, közösségi házakban stb. Van minden, olyan lehetőségek közt élünk, mint soha a történelemben. Nyújtsd ki a kezed..

2014. máj. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
4. vagyok. Ha azon kételkedsz, hogy jó társaság vagy e a barátaidnak könnyen ezt sugározhatod és akkor tényleg ilyen érzéseket kelthetsz bennünk. Ha általában úgy tűnik, hogy jól érzitek magatokat akkor egyértelmű, hogy jó társaság vagy a számukra. A támpontok miatt meg ne aggódj. Jobb konditermekben sok a segítőkész ember az internet pedig teli van infokkal. Sok szerencsét!:)
2014. máj. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!