Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok egyedül?

Miért vagyok egyedül?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, a környezetem helyesnek tart meg egyszer itt is kértem véleményt a képemről gyakorikérdéseken, csak pozitív visszajelzést kaptam. Szerintem a személyiségemmel is minden rendben, érzelmes és romantikus alkat vagyok aki mindent megért és mindenről lehet velem beszélgetni. Aki ismer megmondja hogy az érzelmi intelligenciám és az intelligenciám átlag feletti a korosztályomban. És ezt most tényleg nem felvágásból, nem magamat akarom fényezni, csak nem értem, bárkitől kérdezem hol van bennem a hiba nem tudja megmondani. És mindezek ellenére eddig még csak távkapcsolataim voltak azok is rosszak, kihasználtak... rendes kapcsolatom pedig még nem is volt, és még a közelében sem voltam. Valamiért nem tudok ismerkedni, és a sok csalódás miatt már félek is kissé, mert eddig mindig csak kosarat kaptam. Szerintetek mit kéne tennem? Válaszokat előre is köszönöm :)

2014. máj. 10. 10:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Egy jó tanács: próbáld először is jól érezni magad egyedül. Ha nem mindenáron ragaszkodsz mások társaságához, sokkal jobban meg akarnak "hódítani". Semmi gond, ha 19 évesen még nem volt komoly kapcsolatod. Légy igényes magaddal és másokkal szemben is és ne mindenáron keress kapcsolatot.
2014. máj. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem rosszból, de itt gyakorin a rondákat össze-vissza dicsérgetik, meg leátlagosozzák...Gondolom azért, mert azt gondolják, hogy ne érezze szerencsétlen még szarabbul magát...

Míg aki tényleg szép, azt meg teljesen leoltják.

2014. máj. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Küldtél nekem képeket, az alapján átlagosnak mondanálak, tehát visszavonom a korábbi állításomat, mivel ha én azt mondom valakire, hogy átlagos az már elég jó. :D Csak kicsit sok a hajad!
2014. máj. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!