Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok egyedül?

Miért vagyok egyedül?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, a környezetem helyesnek tart meg egyszer itt is kértem véleményt a képemről gyakorikérdéseken, csak pozitív visszajelzést kaptam. Szerintem a személyiségemmel is minden rendben, érzelmes és romantikus alkat vagyok aki mindent megért és mindenről lehet velem beszélgetni. Aki ismer megmondja hogy az érzelmi intelligenciám és az intelligenciám átlag feletti a korosztályomban. És ezt most tényleg nem felvágásból, nem magamat akarom fényezni, csak nem értem, bárkitől kérdezem hol van bennem a hiba nem tudja megmondani. És mindezek ellenére eddig még csak távkapcsolataim voltak azok is rosszak, kihasználtak... rendes kapcsolatom pedig még nem is volt, és még a közelében sem voltam. Valamiért nem tudok ismerkedni, és a sok csalódás miatt már félek is kissé, mert eddig mindig csak kosarat kaptam. Szerintetek mit kéne tennem? Válaszokat előre is köszönöm :)

2014. máj. 10. 10:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem teljesen mindegy, hogy mennyire vagy érzelmi inteligens, vagy mittudom én mi, de az biztos, hogy annyit foglalkozol magaddal mint egy lány. Folyton, azzal vagy elfoglalva, hogy te milyen fantasztikus ember vagy? Ne csodálkozz, hogy nincsen nőd. Talán velük kéne foglalkozni, és nem magaddal. Persze nem szóban kinyalni, meg nyálaskodni, hanem viselkedj úgy mint egy normális ember. Érdeklődj, de ne vidd túlzásba. Ja és ne a bakikra emlékezz, mert az csak elveszi a kedved. Addig próbálkozz, amig nem sikerül. Ja és amilyen béna vagy, nem javaslom, hogy magasra tedd a mércét.
2014. máj. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Velem ugyanez a helyzet, bár nem hinném, hogy jól nézek ki, bár van, akinek tetszem. :D Nem tudom, mi lehet a baj veled, ahhoz ismernünk kellene egymást, hogy rendes véleményt tudjak mondani. Tényleg kicsit lányos lehetsz, de nem hinném, hogy ez probléma. Legalábbis én nem tartom annak. 21/L
2014. máj. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
kedves első, nem olyan ember vagyok aki csak magával foglalkozik, csak ilyen jellegű kérdésnél gondoltam kicsit beszélek magamról, hogy kialakuljon a válaszolóban egy kép, ha csak így írom ki, hogy szerintetek miért vagyok egyedül és semmit nem írok magamról, akkor nagyon fogod tudni. amit leírtam az nem csak a saját véleményem hanem a környezetemé is akiket ismerek ezt mondják rólam. és egyáltalán nem tartom magam fantasztikus embernek. mindenesetre azért köszi, hogy kifejtetted a véleményedet.
2014. máj. 10. 10:40
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

Sziasztok!

A rendes, kedves emberek nagyon nehezen találnak párt ezen ne csodálkozzatok. Sajnos ilyen a világ.(ha nagyon magatokba néztek belül ti is a kirívó,rossz lelkűt keresitek a másikban, mert az izgalmas, nem olyan szürke)

Pedig ha valaki rendes még lehet színes.

2 kivétel van ha úgy nézel ki mint egy toppmodell vagy ha iszonyatosan sok pénzed van.(bár utóbbinál ritka a kedves,rendes ember)

Amikor már megérnek az emberek és rájönnek hiába izgalmasabb egy vagány,szemét átverős valaki akkor már a kedves romantikus embereknek is van esélyük de az már 35-45éves korban van általában...

2014. máj. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként meg 19 és 21 évesen nem késtetek le semmiről, én ebben a korban kezdtem el az első kapcsolatomat és egy házasságon már túl vagyok, de 2011-ben megtaláltam az igazit, egy a fontos, nem szabad feladni és keresni kell!

Tudom nagyon nehéz sokszor, de nem megy máshogy, ha el vagy kenődve az elriasztó, persze nem görcsösen kell akarni, meg keresni mert az sem jó.

2014. máj. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
csak tudod, ha ennyi idősen nem szerez az ember tapasztalatot később annál szembeötlőbb lesz a bénázása a tapasztalatlanságából adódóan. meg ha már most kínoz a magány annyira hogy sokszor a végletekig elkeseredik valaki, akkor 35-40éves korára kb megzakkan ha addig nem lesz normális partnere, és akkorra már esélye se lesz nagyon rá úgy magába fordul.
2014. máj. 10. 10:52
 7/13 anonim ***** válasza:
48%
Én Mensa -tag vagyok mégis hülyének néznem ,mert elöttük járok a gondolataimban ,és azt hiszik butaságból válaszolok a hülye kérdéseikre. Nem késtél le semmiről,ez tény. De tudom hogy te ezt nem így érzed. Tarts ki,meg fogod találni az igazit.
2014. máj. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. máj. 10. 10:55
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért már régen rossz ha ilyen fiatalon kínoz a magány...Éltél már együtt valakivel, voltál már belé nagyon szerelmes? Mert utána elhiszem, hogy nagyon rossz, de ilyen fiatalon még ezer dologgal lekötheted magad.
2014. máj. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
még nem éltem együtt senkivel de voltam már nagyon szerelmes. és igen sajnos kínoz.. fiatalság ide vagy oda de annyira rossz látni hogy mindenkinek van barátja/barátnője és csak én vagyok egyedül a környezetemből. mindenkinek ha baja van ott a párja aki segíti, támogatja vígasztalja, vagy akivel megoszthatja az örömét és az életét. és én ezt csak a barátaimmal tudom de az azért messze nem olyan :(
2014. máj. 10. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!