Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi kell ahhoz hogy egy jó...

Mi kell ahhoz hogy egy jó barátság kialakuljon?

Figyelt kérdés

Sajnos egy csöndes keveset beszélő típus vagyok. :(

És igen egy barátom sincs :(, aki felhívna vagy áthívna semmi. Mostanában rengeteget vagyok magam alatt szinte csak szomorú vagyok. Egyfajta szerepjátékkal próbálok álcát tenni a munkahelyen. Nagyon nehezen is mozdulok ki otthonról mert kihez? hova? menjek egyedül.

Barátkozni? -> reménytelen :(

-sosem tudtam senkivel jót beszélgetni csak felületesen pár szót

-Semmi jó témát nem tudok felhozni :(

Nekem elég lenne egy igaz barát is nagyon sokat jelentene.


Elegem van ebből az életből szeretnék szórakozni járni, haverok kik felhívnak elhívnának mert szívesen lennének velem.


Hiába próbálkozom eddig semmi jó kapcsolat nem alakult ki.

Mindig a gátlások vesznek urrá :(

pl. szórakozás: ide is mindenki a barátaival jár. egyedül hogy?


(Minden vágyam csak egyetlen egy igaz barát kivel bármiről lehet beszélni őszintén szereti a társaságom) Ez az ami nincs az életembe :(

24/F


2014. ápr. 24. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Válassz egy hobbit magadnak, ami vagy szociális jellegű, vagy közösség épült köréje (interneten, olyan fórumokon, ahol tartanak találkozókat is) és természetesen ami érdekel is. Én sok barátot, havert megismertem pusztán a hobbijaim és érdeklődéseim révén.
2014. ápr. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is keveset beszélek, ezért régebben ki is közösítettek, nem voltak barátaim sem. Most van néhány, csak nem olyanok sajnos, akikkel akármit csinálhatnék. Sosem volt olyan, hogy elmentem volna hozzájuk, vagy programunk lett volna. Ha valamit csinálok is, azt vagy magamban, vagy a testvéremmel. Az nem is hiányzik, hogy eljárjak itthonról szórakozni. A legtöbb barátom olyan, akik más országban, esetleg más kontinensen vannak, szóval csak levelezés, netes barátság. Az egyik legjobb barátom, aki szinte teljesen ugyan az, mint én vagyok, már egy ideje külföldön van, bár előtte is neten tartottuk a kapcsolatot, hiába, hogy nem messze laktak tőlünk. És körülbelül egy hónapja szereztem egy barátot, tulajdonképpen pont erről az oldalról, akivel egész jó barátok vagyunk, sokat segített nekem. Azóta érzem, hogy van valami értelme az életemnek. Csak sajnos ő is eléggé messze van. Iskolában eléggé csendes vagyok, mostanában beszéltem kicsit többet, de ennek is jövőhéten vége, és az érettségi után nem találkozom velük. Most az egyszer érzem azt, hogy bárcsak még ne lenne vége, mert amióta ide járok, lett 1-2 olyan emberke, akivel egész jól megvoltam, vagyis senkivel nem volt bajom, nem bántottak azért, mert zárkózott, csendes vagyok. Sajnos én is olyan vagyok, hogy nem tudom, hogyan kellene barátkozni, így általában nem is én vagyok a kezdeményező. Meg mindig azt érzem, hogy nem kell a társaságom senkinek, meg nem szeretnek az emberek. Ez meg nem jó. :( Most valamennyire rendbe jöttem, mert van olyan, aki tényleg segíteni akar nekem, bár néha kicsit félek, hogy mi lesz, ha minden visszaváltozik vagy csak megváltozik. Semmi miatt nem adnám fel azt a barátságot, amit vele kötöttem, és nem örülnék, ha egyik napról a másikra csak úgy megszakadna a kapcsolat. Nekem is tényleg csak barátokra van szükségem, semmi többre. :/
2014. ápr. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A legjobb barátokat az élet úgyis melléd sodorja. Azt hiába szeretnéd görcsösen... Ha erölteted, azt a másik megérzi, és menekül, mert furcsának találhat...

Szerintem a sport, vagy hobbi jó kiindulópont lehet....

2014. ápr. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sokat beszélek, engem pedig ezért gyűlöltek világ életemben. Most felnőtt koromra eljutottam odáig, hogy keveset beszélek, mert már meg se merek szólalni, most meg ezért gyűlölnek. Rossz környezetben vagy és kész, nem az a baj, hogy nem vagy egy szószátyár. Nem az a baj, hogy csendes vagy, hanem a gátlások. Azok pedig bennem is vannak, pedig én az ellentéted vagyok.
2014. ápr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!