Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ez csak egy időszak vagy kezd...

Ez csak egy időszak vagy kezd becsavarodni?

Figyelt kérdés
Haveromat általános ota ismerem multkor összefutottam vele a postán mondta ha gondolom tekerjek át valamikor. Igy is lett de mondom min akadtam ki. A szobájában mindkét ablak elé pokróc vagy papír volt tűzve hogy ne jöjjön be a fény. Nincs a szobájában semmi csak egy matrac egy íróasztal beépített szekreny meg egy loszereslada. 1-másfél éve nem jár emberek közé, nem iszik, nem szed semmit. A fal össze van firkálva pl egy felsőtest ami egyik kezével a fülét a másikkal a szemét takarja el a szabad füle és szeme vérzik közben hányik a bordái kilógnak a feje teteje meg éppen robban szét, a felsőtes a földalatt gyökerekben folytatódik amelyek egy csákánnyal lefelé ásó embert fognak közre. Amikor kérdeztem mik ezek mondta hogy át fogja festeni a falat...feketére. Amúgy nem látszik rajta semmi. Vagy dark ambient zene megy vagy mayhem (amit mondjuk én is hallgattam, az énekes öngyilkos lett a basszer meg börtönben került mert megölte a gitárost nem egy vidám zene) van egy lőszeresládája amiben egy kisebb kémiai labor van, és épp egy növényből akart valamilyen idegmérget kinyerni. Sok furcsán haverom van én se vagyok átlagos de egy kicsit úgy éreztem magam mint az oroszlán barlangjában vagy mint amikor a filmekben megtalálják a pszichopata relytekhelyét. ez a mai világban nemnormalis, normalis vagy belefer?

#normális #furcsaság #idegbetegeskedes
2014. ápr. 21. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Dolgozik valamit vagy eltartják? Miből él, mit csinál? Hány éves?

Elég durva, tuti kezd bekattanni szegény, jobb ha elkerülöd, rád telepedhet. Nekünk volt egy ilyen pszichopata ismerősünk, nem lehetett levakarni, folyton pénzt kért és hazudozott is.

Sajnálom a haverodat, de ha ilyen durva a helyzet, jobb ha kimaradsz belőle.

2014. ápr. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A mai világban minden "belefér".

Egyébként hihetetlen mennyi mérgező szobanövény létezik: (Leander, Orchidea stb) kicsit sem nehéz veszélyes dolgokat gyártani.

Hozd össze valami darkos, sadomazochista k u r v á v a l (nem tudom találsz-e ilyet), de a fajfenntartás mindig felülírja az unaloműzést. (Már ha nem csinált eunuchot magából egy gyengébb pillanatában).

Ha pedig valami olyasmit tervez, amibe esetleg belehal valaki, szólj a rendőrségnek. 99% hogy elküldenek a f..-ba de több mint a semmi.

2014. ápr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!