Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy mindenki...

Volt már olyan, hogy mindenki nevetett, csak ti vigyorogtatok?

Figyelt kérdés
Nekem óvodás koromban egy csomószor volt olyan, hogy kihagytak ebédnél a sütiosztásból, mert utáltam a menzát és sosem ettem meg. Ezért minden ebédidőben végignéztem, hogy mások hogy majszolják a sütit, nekem meg csak csorgott a nyálam. Meg állandóan büntetésben voltam és mindig csak néztem, ahogy a többiek játszanak. Ki voltam közösítve, ezért senki se fogadott be, mindenki elutasított. Otthon is csak egyedül voltam, vagy anyukámmal, mert egyke vagyok. Másoknak is volt ilyen pocsék időszaka az életben, hogy ki volt közösítve? Milyen életetek lett később, felnőttként?

2013. aug. 10. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Jaj te szegény... és miért voltál büntetésben... persze, tudom.. nyilván azért, mert túl jó kölyök voltál.


Megszívtad.

Ennyi.

2013. aug. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Óvodás koromban mindig sírtam amikor anyum otthagyott, nem játszott velem senki, nem ettem meg semmit, és én is egyedül voltam otthon, nem voltak nagyon barátaim, se testvérem. Aztán alsó tagozatban is hasonló volt a helyzet. Mondjuk úgy, én voltam a legjobb tanuló, a fél osztály utált és kiközösítettek, aztán 7.-re lett pár barátom 8.-ra még több. Utána mentem gimnáziumba, és a szinte mindenkivel megszakadt a kapcsolat, csak egy lánnyal nem, aki jelenleg is a legjobb barátnőm. De lettek új barátaim, sokkal felszabadultabb vagyok azóta, és egy csomó remek embert ismertem meg. Tehát a szar óvodai meg általános iskolás élményeim már semmi hatással nincsenek a jelenlegi személyiségemre. : D
2013. aug. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Volt nekem is ilyen időszakom gimiben. Sosem volt túl sok barátom. Bekerültem egy nagyon jó nevű gimibe, ahol szinte mindenki full gazdag volt, és a többség kitűnő. Az én családom sosem volt gazdag, sőt volt olyan, hogy kajára is alig volt pénzük, ezért lenéztek az osztálytársaim, mert nem márkás ruhákba jártam, és nem volt csúcsszuper telefonom. Egész gimi alatt 2 barátom volt. Most egyetemre járok, amit nagyon szeretek. Kapok szociális és még tanulmányi ösztöndíjat is. Lettek barátaim, és már nem néz le senki sem. Van olyan gimis osztálytársam, aki nem jutott be egyetemre, hiába pénzesek. Lehet, hogy bunkó vagyok, de jó látni, hogy ők sem kapnak meg mindent.
2013. aug. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is ki voltam közösítve és büntibe is voltam teljesen ártatlanul.. egyébként én is 7. osztályba kezdtem el haverokat találni aztán középsuliba egész jó társaság jött létre. Most meg középsuli után egyedül pengetem napjaim, de már van barátnőm rá koncentrálok és a jövőmre:)
2013. aug. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De hogy függ össze mindez a nevetéssel és vigyorgással?
2013. aug. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Általánosban és gimiben már én is találtam barátokat, de azok is megbukott, kiközösített emberek voltak. Mi voltunk a furák:D Csak az óvoda volt ilyen rossz. De mára nekem se maradtak barátaim, mert ezek nem igazi, csak érdekbarátságok voltak és ahogy valakinek jobb lett az élete, már el is párolgott és meg sem ismert az utcán. Ami nem is baj, mert kinek kell ilyen barát...


utolsó: a nevetés szívből jön, a vigyor meg néha erőltetett.

2013. aug. 11. 20:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!