Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem akarok megbolondulni. ->?

Nem akarok megbolondulni. ->?

Figyelt kérdés

Tizennyolc vagyok, több ideje vagyok egyedül mint egészséges lenne. Antiszociális vagyok, sosem igazodtam el az embereken. És ezzel nem volt gond egy darabig.

Most viszont baj van. Érzem, hogy lassan kezdek bedilizni.

Pár éve visszabeszél a tükörképem, néha látom amint rajtam röhög és kritizál engem. Aztán nemlétező embereket kezdtem magam köré képzelni egy sosem volt helyre akiket próbálok lekoptatni magamról, köztük egy lánnyal akivel nem akarok összejönni mert még a fejemben se vagyok képes nyitni az emberek felé. Ahányszor elhessentek egy álomképet a tükör újra röhög amiért megint képzelődtem.

A legrosszabbat le se merem írni annyira szégyenlem.

A dolog valahol a lázálom és a kisgyerek kalózkodása között jár, de romlik, napról napra romlik.

Pszichológus már látott, de szerinte normális vagyok (nincs rám megfelelő diagnózis), mondjuk akkor még csak a tükör röhögött és még én irányítottam, szóval nem tartottam fontosnak. Mellesleg nem bízom olyanban akinek a betegség pénzt hoz.

Segítséget kérek, a baromságokat mellőzzük.



2014. ápr. 20. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Tanulj meg bánni az emberekkel (figyeld őket és menni fog), ha elkezdesz emberekkel találkozni, a panaszaid tuti megszünnek, kezelhetővè válnak.

A kezdeteknek pár perces órás találkozások (alkalmi találkozók, sörözések) késöbb ez nyujtható, és a kutya se veszi észre, hogy belül röhögsz rajtuk..

2014. ápr. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
B a s z k i ne bámuld egész nap azt a k i b e b a s z o t t tükröt!
2014. ápr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Pedig a pszichológus tényleg azért van, hogy segítsen. Neki is meg kell élnie valamiből, jó hogy pénzt kér érte. El kell tartania a családját valahogy. Akármennyire szeretnék segíteni az embereknek, én sem dolgoznék teljesen ingyen, főleg akkor nem, ha már gyerekeim vannak. Amúgy ha tényleg így van minden, ahogy írtad, akkor a háziorvosnak ha elmondod, akkor be fog tudni utalni pszichiátriára, ahol neked nem kell fizetned, mert TB alapon megy. Szerintem érdemes lenne megpróbálkoznod ezzel, vagy elmenni fizetős pszichológushoz/pszichiáterhez (utóbbihoz inkább), mert arra már te is rájöttél, hogy ez nem egy kedvező állapot számodra.
2014. ápr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bízz meg jobban a pszichológusokban, és ne csak a tükröset meséld el neki azt a legrosszabbat is amit nem részleteztél nekünk. Ja és nem mellesleg szerezz barátokat!
2014. ápr. 21. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem kell aggodnod csak kell pár helyzet amikor nem tudod elkerulni az emberi kozelseget. Eleinte bena leszel ha gyava vagy meg jobban kerulni fogod az emereket de előbb utóbb megtalalod a helyed. Ha kezdel megbolondulni az igy nézne ki: http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__55..
2014. ápr. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!