Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, nagyon egyedül...

Mit tegyek, nagyon egyedül érzem magam?

Figyelt kérdés
Van barátom, de nincsenek barátaim, barátnőim. Semminek nem tudok örülni, rossz a kedvem mindig. Olyan egyhangú az életem. Az egyetemen úgy érzem magam mit akit kiközösítenek, nem nagyon áll szóba velem senki, én ha nem kérdek valakitől valamit, levegőnek néznek. Próbáltam nyitni, barátkozni velük, de semmi. Már arra is gondoltam, hogy abba hagyon az egyetemet, mert elviselhetetlennek érzem ezt a helyzetet. Mit tehetnék, hogy ez változzon?

2014. ápr. 18. 12:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez kicsit olyan szerintem mintha testi problémád lenne, pl. fáj a hasad: egy orvos csak jobban meg tudja ítélni, mint mi itt a netet, sok minden lehet mögötte. Szerintem egy pszichológust keress fel. Egyetemet emiatt ne hagyd abba. Az egyhangúság ellen meg tenni kell, magától nem szűnik meg. Valami hobbit vagy sportot találni. De mehetsz ingyenes közös kirándulásokra is ha társaságra vágysz, Budapesten legalábbis vannak ilyenek.
2014. ápr. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%

"Van barátom, de nincsenek barátaim"

Gratulálok.

2014. ápr. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Sajnálkozó idióta p*csa vagy és fogalmad sincs mi az a magány, törődj inkább a barátoddal
2014. ápr. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Második válaszoló. A kérdező úgy értette,hogy van párja,de barátai nincsenek... -.-"
2014. ápr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

2 Szövegértelmezés

3 irigy vagy

2014. ápr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!