Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szoktatok ugy érezni mint ha...

Szoktatok ugy érezni mint ha ott lenne veled valaki pedig egyedül vagy?

Figyelt kérdés
Én esténként amikor megyek fürödni mindig ugy érzem h van ott valaki pedig nincs :/

2014. ápr. 14. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Én ugyanezt érzem ha háttal állok pl az ajtónak este, és olyan az egész mintha hátulról a nyakamba hajolna valaki

21F

2014. ápr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ez vagy paranoia, vagy csak nagyon magànyos vagy és ezt képzeled. Ha ez utobbi, és akarsz ismerkedni csak irj privibe. 15/F
2014. ápr. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is szoktam. Éjjel sötét van a szobámban, és mindig attól félek, hogy valaki 5 centiről az arcomat nézi, és meg nem látom (mert tényleg korom sötét van)

Azonkivül attól félek, hogy valaki van aszekrényemben (ez komoly, este nem merem nyitvahagyni...) Iletve, ha a falnak fordulva alszom, akkor azt érzem, mintha a nyakamba lehellnének... Igen lehet kicsit paranoiás vagyok, de inkább csak túl nagy a képzelőerőm szerintem :DD

2014. ápr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elnézést a 14/L lemaradt
2014. ápr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Igen nekem sokszor van. Mióta meghalt a kutyám elkezdődtek a furcsaságok, amióta pedig sógorom csak fokozódtak ezek...
2014. ápr. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem ez nem furcsa.Én is szoktam, főleg este az ágyban (mint a fent említettek) általában úgy védekezek ellene, hogy felkapok egy jó könyvet, felkapcsolom a villanyt, és addig olvasok, amíg azt nem érzem, hogy most már képtelen leszek ilyenekre gondolni ha lekapcsolom a villanyt, inkább rögtön aludni fogok. ;) Egyébként, hogyha nagyon úgy érzed, hogy súlyos, vannak bizonyos pszichológusok, akik tudják kezelni, ill. jó módszereket arra, hogy hogyan védd ki
2014. ápr. 19. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nálam akkor kezdődött amikor szellemes sztorikat meséltek az osztály társaim. Utána barátnőm kitalálta h "idézzünk szellemeket".az oszt.főnök megtudta ès iskola pszicholokus dumáltunk vele azóta mAr nem érzem ezt és este amikor megyek a fürdőszobába már bele merek nézni a tükörbe megint
2014. ápr. 21. 20:29
 8/9 A kérdező kommentje:
De legalább már tudom h nem csak én érezem
2014. ápr. 21. 20:31
 9/9 anonim ***** válasza:
ha félsz attól, akit odaképzelsz, akkor hiába kapcsolsz villanyt és olvasol, mint ahogy írta egyik előttem válaszoló. felesleges! teheted ezt, és akkor egy ideig egyedül érzed magad, de az érzés úgyis visszatér. tudod miért? mert az, akitől félsz, az a fejedben lakozik. benned él. nem űzheted ki magadból. de megtanulhatsz vele élni. és ha ez sikerül, akkor az érzés átalakul mássá. egy olyan érzéssé, mintha nem egy olyan személy élne benned (vagy körülötted. ahogy tetszik.), akitől tartasz, hanem egy olyan "barát", aki nem hagyhat el téged. ... őszintén szólva, meglepődtem, amikor ezt a kérdést megláttam. mintha én tettem volna fel kb fél éve. én is ugyan ezt éreztem, mi is szellemeket idéztünk, démonos filmeket néztünk. és akár hiszed, akár nem, én is a fürdőszobában éreztem úgy, mintha ott lenne velem valaki. ma is ugyan úgy érzem, mintha valaki lenne ott, de már egy picurit sem tartok tőle. (igen, Tőle. hiszem, hogy egy démon van ott. ennek ellenére nem hívatok "ördögűzőt". amint mondtam: egy idő után megbarátkozol vele. nem te leszel rossz. ő lesz jó.)ma is ugyanúgy beszélek "magamban" fürdőben, amit észre sem veszek egy ideig, csak jóval később. észreveszem, hogy BESZÉLGETEK VALAKIVEL. de mire erre felfigyel, addigra már nem hallok semmit. ... lényeg a lényeg: nem űzheted ki magadból. kezed úgy, mintha a mostohatestvéred lenne. muszáj elviselned. és nem félhetsz tőle, mert megérzi.:) kicsit babonásan hangozhat, de remélem segíteni fog. egyébként én cseppet sem vagyok babonás. az egyetlen természetfeletti dolog, amiben hiszek, az a szellem/démon. de már cseppet sem ijesztőek. pont úgy, ahogy egy idő után már neked sem lesznek azok. higgy nekem. :)
2014. ápr. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!