Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Meddig tart a gyász? Anyukám...

Meddig tart a gyász? Anyukám 5 hónapja hunyt el, de még mindig nagyon kivagyok!

Figyelt kérdés
2014. ápr. 15. 22:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Részvétem

Nekem is anyukám halt meg, a 14 szülinapom előtt, és évekig borzasztó volt. Kb 5-6 év után jutottam el oda, hogy ne sírjak, ha róla beszélek.

2014. ápr. 15. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Részvétem, de mondanék Neked valamit, amit a magam tapasztalatán tanultam meg ( vagy nem tanultam meg, mert ugyanúgy nem felejtek én se ). Ha valaki meghal, akit nagyon szerettünk, akkor magunkat gyászoljuk, nem azt aki már elment. Neki már jó, ő jobb helyen van.
2014. ápr. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Engedd el Őt,mert egy nagyon szép helyen

van,pont ugyanúgy,ahogyan elképzelted.

Segíteni fog életed során rajtad,de most már

békélj meg azzal,hogy testben nincs,de a lelke

az örök!

2014. ápr. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Idővel majd megnyugszol és elfogadod, mert ez az élet rendje és ezt majd te is belátod. Nem egy rossz dolog a halál, ugyanúgy megy tovább az élet és majd remélhetőleg találkoztok még. Nekem is meghalt két szeretett családtagom, de bennem tovább élnek és így is rengeteg erővel támogatnak. Aztán majd mi is meghalunk és felfedezzük, hogy mi is van halál után.
2014. ápr. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1-2 év minimum.
2014. ápr. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 McEnroy ***** válasza:
Szerintem mindenkinél más, mindenki egy külön világ.
2014. ápr. 22. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Szurdoky Csilla válasza:
A I. férjem halála után - pedig másik házasságban élek - előfordul, hogy elsírom magamat, ha róla beszélek valamelyik nehéz élethelyzetéről. A pszichológia szerint a léleknek 7 évre van szüksége, hogy feldolgozza a gyászt. Ezek szerint mindenkinél más és más ideig tart. De sohasem lehet elfelejteni.
2014. ápr. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem születésem ota nincsa anyukám még csak nem is foghatott engem a kezében olyan gyorsan meghalt úgyhogy en azt sem tudom milyen volt a hangj gogy hogyan dajkált es így tovább... Szerintem örülj neki hogy ismerhetted
2016. aug. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!