Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon kivagyok. Kérlek...

Nagyon kivagyok. Kérlek írjatok valamit. Mit tegyek, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Egyszerűen minden összejött.. Pár hónapja még minden jó volt boldog voltam, most meg...szörnyű:(

Rettentően magam alatt vagyok..egy ideje már beteg vagyok, most kiderült,hogy a májértékeim magasak nagyon , fogalmam nincs mi bajom, félek.S:(

Meg magányosnak is érzem magam, úgy érzem senki sem törődik velem.


2013. aug. 28. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2013. aug. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Azonnal hívj fel egy barátot/barátnőt, hogy találkozni kell, és szórakozni, vagy ha épp nincs rá lehetőség, akkor tessék nézni valami vicces filmet, vagy vicceket olvasni. Csinálj valamit, ami kicsit feldob! :)

- Miért nincs a fáknak szárnya?

- ???

- Mert akkor minden fa szállna.

Ezen szakadtam. :D Remélem neked is tetszik, és jobb kedvre tud deríteni.

2013. aug. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

19 éves lány vagyok:D

Ahaaa ez vicces xddd köszi.:)

Mondok énis egyet kicsit kö.sög de csak vicc:D

Mire használják az etiopok a reluxát ?

-Emeletes ágynak . xd


Amúgy nem tudok egy barátot sem, mert akik olyan igazán barátok azok kb nem érnek rá sosem azt sem tudom most hol vannak..

2013. aug. 28. 18:17
 4/10 anonim válasza:

Énis így vagyok vele, ráadásul itt már 4 napja bevan borulva, és esik az eső, tiszta depressziós vagyok.

Egyébként, akik meg sosem érnek rád, azok valójában nem is igaz barátok.

2013. aug. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Még fiatal vagy, ne búsulj!


Én 29 éves vagyok és nem valószínű, hogy megérem a 2014-es évet, hogy 30 legyek.

2013. aug. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Bár csak 15 vagyok, de nekem is vannak rosszabb napjaim. Ha beszélni szeretnél valakivel, nyugodtan írj rám! :)

Nem garantálom, hogy ma tudok válaszolni, de holnap mindenképpen!


Minden esetre "jobbulást"! :)

2013. aug. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ÓÓÓ! Ha én még egyszer 19 éves lehetnék!!! :)

Vagy 29! :) De szép is lenne!!!!

Na, álmodik a nyomor....

2013. aug. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
nagyon rossz lehet :( ! tudom milyen érzés én csak 15 vagyok, viszont borzalmas napjaim voltak és még néha most is vannak! én csak azt tudom javasolni, amit nekem javasolt valaki! Ha nem tetszik az életed és már nagyon kivagy, kezdj egy újat! keress új barátokat, légy boldog és ha ismént szarul vagy, akkor kezdjél megint egy újat! :) érdemes megfogadni! remélem tudtam valamit segiteni!
2013. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Oh, én már egész nyári szünetben egyedül voltam, ki sem mozdultam, csak feküdtem egymagamban, semmit ssem csináltam..
2013. aug. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én látom ennek előnyös oldalait is, igaz felnőtt vagyok, egyetemen tanítok, szóval, valamilyen szinten mindenképpen van társaságom, ha nem is olyan személyes.


De néha tényleg nagyon üres az élet, olyankor azért én se vagyok feldobva.

2013. aug. 30. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!