Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Alszok, dolgozok, alszok...

Alszok, dolgozok, alszok dolgozok, alszok hogyan mászhatok ki ebből?

Figyelt kérdés

Nincs életem ez itt a baj :(

Nyáron volt mert sokat jártam ki motorozni haverokkal, de így ilyen időben már teljes a magány.

Komolyan csak alszok, dolgozok, alszok dolgozok, melóban is most áthelyeztek egy másik helyre ahol teljesen egyedül kell dolgoznom nincs körülöttem senki sem akivel eltársolaghatnék, hazajövök itthon csak szívják a vérem idegesítenek feszültség van itthon.

Meddig lehet ezt még bírni?

Csak kén valaki akivel minden nap társaloghatnék kicsit, kijárhatnák valahova lenne valami értelme az életemnek.. de így.. :(

Csajom sincsen pedig igazán próbálkozgatok én mindig, volt egy de azzal is csak barátság extrákkal aztán meg kiderült, egy olyan dolog róla ami miatt már onnantól az sem volt olyan.. most meg már nem is írunk nem is találkozunk se semmi.

Nincs értelme az életemnek mert nincs életem, mit tegyek hogy legyen?


2013. nov. 24. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van: napi 10-12 óra munka, kelek reggel fél ötkor, hazaérek este 7-8-9 körül (mikor hogy), közben munka.

Barátaim elmaradoztak, mert nincs időm találkozni velük, na meg a sok munka ellenére pénzem sincs, így a mozik, színházak, beülős beszélgetések nem is mennek, pedig nagyon szerettem régen ezeket...

Amíg ennyit dolgozom, és minimálbért keresek, addig én ebből kiutat sajnos nem látok. :(

28/N

2013. nov. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
szrintem menjél el egy rendezvényre ott sztem jól fogod magad érezni.
2013. nov. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

:((

Valahova lehet kimennék csak úgy sétálni.. háátha találkozok valakivel, én tényleg megadom az esélyt sokmindenre ha akar jönni.. :)

Csak valahogy semmi sem jó már :(

Mindig csak azt érzem, hogy na... már megint munkába vagyok és tegnap nem is csináltam semmi jót, elment az a pár óra úgy hogy csak unatkoztam itthon és ma is így lesz :(

Semmi értelme így az életnek, ilyen monotonon :(

2013. nov. 24. 19:51
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyébként F/23 vagyok. Milyen rendezvényre gondoltál kedves válaszoló?
2013. nov. 24. 19:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez lenne, ha még mindig kereskedelemben dolgoznék. De kiléptem és inkább olyan munkákat vállaltam el, amikkel kevesebbet keresek, vagyis ebből következik, hogy a szüleim tartanak el, de magamnak fizetek sok mindent. Nekem ez megéri azért, hogy felépítsem az életem és nem érdekel, ha ötvenezerszer dörgölik naponta az orrom alá, hogy el vagy tartva B+. Azért annyira mégse vagyok eltartva. Adj időt magadnak, ennyi. Én úgy érzem, jó úton haladok és már találtam egy-két barátot is. Nincs akkora társasági életem, mint korábban, de ez is több, mint a semmi és lesz még jobb is.
2013. nov. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nálam is ugyanez a helyzet, 8-9 óra munka, napi 4 óra utazás.


Arra persze nincsen pénzem, hogy melóhelyhez közelebb költözzek(vegyek lakást), egyedül meg a lakásbérlés is ki van lőve.+ otthon is egy csomó meló van sajnos, így nem marad az embernek ideje ismerkedni se.


Őszintén szólva együtt érzek veled, nálam már közel 10 éve megy ez, előbb munka+suli+utazás miatt, most meg munka+utazás miatt és nem tudom, hogy hogyan lehetne kitörni ebből a helyzetből.

2013. nov. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Amúgy nálam az azért valamennyire működik, hogy pénteken szombaton ha úgy van elmegyek moziba a bátyámmal, vagy eltöltök egy kis időt a városban, Ennyi még belefér.


De a folyamatos hétvégi családi összejövetelek elviszik a hétvégéim nagy részét, de el kell menni ugye, mégha majdnem hányok is már a gondolatától is. :D

2013. nov. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!