Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Csak én vagyok ilyen helyzetben?

Csak én vagyok ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Csak én vagyok ilyen helyzetben hogy már középiskolába végzős leszek és 3 év alatt nem tudtam összehaverkodni egyetlen osztálytársammal sem.

Általánosba nem voltak ilyen problémáim. És ebből kifolyólag nincsenek igaz barátaim.

Egyetlen egy haverom van még általánosból a többivel megszakadt a kapcsolatunk.(ez egy hosszú történet).


A másik hogy 17 éves vagyok és még nem volt barátnőm és hogy állandóan itthon űlök. Ezt sokan szokták nekem mondani hogy mért vagyok mindig itthon meg hogy nem lesz sose barátnőm meg ilyenek. És az zavar leginkább hogy anya mondja mindig.


Aki volt már ilyen helyzetben mit csinált?


2013. júl. 24. 14:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Sajnos én is ilyen helyzetben voltam 5 évig, suliban voltak páran beszélgetős ismerősök, de mivel egyik sem városi így sulin kívül sose találkoztunk meg teljesen különbözők volt

Ez volt 2 éve, jelenleg sincsenek barátaim se barátnőm, nem tudok mit tenni várok egy szikrát hogy hátha lesz valami, meg most egyedül hova menjek?

21/F

2013. júl. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

El kell indulni otthonról, nincs más mód. Keress kimozdulós sportot, futás, biciklizés. Aközben is össze lehet emberekkel találkozni. Vagy sétáltass kutyát.

Ha végképp nem megy, egy év és végzel, elmész továbbtanulni valahova és ha változtatsz a hozzáállásodon biztos hamar szerzel barátokat. De tudatosan kell változtatnod és erőltetni magad a társaságba.

2013. júl. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is ebben a helyzetbe vagyok, csak engem nem szekál az anyám.

17f

2013. júl. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ugyan ebben a helyzetben vagyok én is. Mondjuk az én szüleim inkább átérzik, de ők se tudnak ezen segíteni. A kérdés az, hogy mi akik ilyen helyzetben vagyunk miért nem futnak össze soha? A legjobb az lenne, ha lenne egy hely a fiatalabbaknak ahol tudnának barátkozni, nyugodt környezetben. :/
2013. júl. 31. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
*futunk
2013. júl. 31. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!