Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak egy ilyen...

Miau99 kérdése:

Mit csináljak egy ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőmmel nagyon jól el voltunk, meg minden, de a második félévtől kezdve rám se hederített, ami nagyon rosszul esett először, de aztán megszoktam, elvoltam a barátaimmal, de azért sokszor hívtam találkozni, és mindig le is rázott, de azért mondta, hogy még BFF-ek vagyunk.

Igazából év végére megint jóba lettünk (az új barátnője elég elfoglalt volt), ezért tulajdonképpen olyan volt, mint régen, oda jött szünetekbe, stb. aztán nyári szünetben is hívtam találkozni, de megint lerázott:(. Van egy barátnőm, aki minden évben elhív minket hozzájuk egy-két napra ottalvós buliba. Hívta a BFF-em is, meg engem is, és még ő lett volna ott, mert a 4. barátnőnk most nem ért rá. Nekem igazából nincs kedvem menni, mert ott lesz a ,,legjobb barátnőm", akire most nagyon haragszom, és ugyanúgy nem akartam észre venni, mint ahogy ő csinálta velem. (Ez nekem nagyon rosszul esett, szerintem jogosan). Meg szerettem volna mondani a bff-emnek, hogy ne legyünk legjobb barátnők, mert folyton csak veszekszünk, és egész fél évben nem is beszéltünk. Szóval ezért nem szeretnék menni, de nagyon megbántanám a barátnőmet, azt aki hívott a buliba, mert tulajdonképpen mi lennénk ott hárman, de ő is jobban kijön velem, mint a BFF-emel. Most menjek, vagy ne?


2013. júl. 15. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a mennydörgős rossznyavalya az a BFF???
2013. júl. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Off : BFF= legjobb baratno ( "Best Friends Forever")
2013. júl. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Ennyi IQ-val inkább húzzátok le magatokat WC-n, és garantáltan örökre egymás legjobb baránői maradtok...
2013. júl. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi ezeket a válaszokat, mondhatom, hogy sokat segítettetek.

Van két választás: 3 napig viseljek el valakit, aki megbántott, vagy inkább sértsem meg egy barátnőmet, azzal, hogy nem megyek, pedig neki ez fontos!

Ha jönnek még válaszok, akkor azok légyszíves legyenek értelmesebbek az előzőeknél!

2013. júl. 15. 14:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Na látod, megy ez!

Sokkal szívesebben válaszolok egy ilyen kérdésre, mint a fenti hülyébbnél-hülyébb szlengekkel telitűzdelt ömlengésre!:)


Szóval elmenés mellett szól:

- te is biztosan szeretsz buliban lenni, tehát neked is jó lenne

- barátnődet sem hagyod cserben


Ellene szól:

- ott lesz egy olyan személy, aki neked nem igazán szimpatikus VISZONT hozzá nem vagy köteles szólni sem


Pro : kontra = 2:1


Nálam az elmenetel nyert.

2013. júl. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális választ. :)
2013. júl. 15. 15:46
 7/7 anonim ***** válasza:

Gondolom nem lehettek többek 13-14 évesnél...

Majd rendbejön, szerintem meg menj el arra a bulira, inkább bánd meg, hogy voltál, mint azt, hogy nem.

2013. júl. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!