Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért nem tudok egyedül aludni?

Miért nem tudok egyedül aludni?

Figyelt kérdés
Világ életemben úgy aludtam hogy valaki mellett vagy valakivel egy szobába. De hogyha egyedül kell aludnom akkor óránként felkelek és utánna alig tudoo vissza aludni, ha meg elalszom és felkelek az van bennem hogy aludtam már vagy nem?! Szeptembertől viszont egyedül kell aludnom és nem tudom mit fogok csinálni. Hogyan tudok ezen változtatni?
2013. júl. 19. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért muszáj szeptembertől egyedül aludnod?
2013. júl. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele. 13 évig közös szobám volt a bátyámmal, de ő elköltözött, így egyedül maradtam. Először nagyon rossz volt, de aztán fokozatosan hozzászoktam. Az én módszerem, hogy elalvás előtt valami nyugodt dologra gondolok, pl. tengerpart, erdő, ilyesmi. :)
2013. júl. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert a nővéremmel alszok egy szobába, ő pedig egyetemre megy, és nem fog itthon lakni.
2013. júl. 19. 23:46
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Ahh értem hát akkor szívás próbáld meg magad szoktatni a gondolathoz!
2013. júl. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van, azt hittem csak nekem van ilyen problémám. Idővel egyébként hozzá lehet szokni egy időszakra legalábbis. Gyakorolni kell. Amikor albérletben laktunk egy barátnőmmel, neki haza kellett utaznia két hétre és akkor nekem a végén már egész jól ment az egyedül alvás. Aztán persze most már megint nem megy, de szerintem ha nincs más megoldás, akkor bele lehet jönni.
2013. júl. 19. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%

xDDDD


De kis nyomtalanok vagytok bakker... nem mernek egyedül aludni... édes Istenem...


Erőszakold meg magad.. előbb utóbb úgy is megkell tanulnod egyedül aludni. Ez elég ciki, jobb ha megszűnteted ezt a dolgot. :D

2013. júl. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
utolsó, gondolom nekem van saját szobád. és mernek egyedül aludni csak rohadt szokatlan lehet, nem mindenkinek adatok meg a saját szoba
2013. aug. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
szia énis ezzel a problémával küzdök nem akarom beléd hozni a frászt de mikor először kellett egyedül aludnom hánytam és szorongtam a szorongás még mindig képben van de a hányás már nincs. És a többi válaszadónak én is szeretném megköszönni a jó tanácsokat!
2014. júl. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 laurta válasza:
Nekem is ez a problémám :(.
2015. máj. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!