Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt rajtam kívül még...

Van itt rajtam kívül még valaki, akinek huszonéves korára se sikerült barátságokat kialakítania?

Figyelt kérdés
Csak csupa olyan ember volt körülöttem, akik csak lelki szemetesládának használtak, viszont ahogy ez megszűnt, megszűntek ők is. Volt egy igaz barátom is, de őt én hanyagoltam el és így vissza gondolva én vagyok a világ legnagyobb barma. Amióta lekoptak a régiek, nem igazán találom a helyem, sokszor érzem magam egyedül és ez nagyon rossz. Van még így valaki rajtam kívül? Hogy lábalt ki ebből a patthelyzetből?

#hullahulka
2013. júl. 12. 21:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele.

22/L és szintén szociális fóbiás.

egyetlne normális barátom sincs akivel csak úgy eltudnék menni akárhova(biciklitúra stb)

2013. júl. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
nekem majd keresnem kell szintén lelki nyavajákkal küzdő embereket,amiket megállapítottak nálam normál emberek szóba sem állnak velem,érzik hogy sz*r van a palacsintába.
2013. júl. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
12 Miért? Mi lehet olyan szörnyű? Lehet, hogy csak neked van kevés önbizalmad.
2013. júl. 14. 11:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!