Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos emberek, nektek nem...

Magányos emberek, nektek nem szokott ilyenkor kellemetlen érzésetek lenni?

Figyelt kérdés

Amikor facebookon meglátjátok az üzenőfalon, hogy valamelyik ismerősötök milyen jól elvolt a barátaival, kitesz egy képet arról, ahogy szórakoztak, vagy buliztak, hol voltak. Vagy kiírja állapotnak, hogy milyen jó buli, szórakozás volt, és mellé néhány nevet akik még ott voltak.

Nem szokott titeket, magányosokat ilyenkor kellemetlen érzés elfogni, hogy mások milyen jól elvannak, élik az életüket, miközben ti egyedül töltitek a napokat, vagy maximum rokonokkal, családtagokkal, és semmi szórakozás a barátokkal meg ilyesmi?

Persze tudom, hogy nem muszáj mások képeit meg állapotfrissítéseit nézegetni, csak kíváncsi vagyok, engem ezek a dolgok mindig emlékeztetnek a magányra, az egyedüllétre.


2013. júl. 11. 18:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert valószínűleg én azért nem teszek ki ilyen képeket, mert nekem ez nem okozna örömet. Ha neked ez hiányozna, biztos te is mennél. De hiába a vigyorgás a fotókon, ha közben fele banda részeg és stb., közben megy az értelmetlen szöveg, nem is sorolom. Az a kép egy pillanatot örökít meg, a körítést nem mutatja. Mellesleg az is lehet, hogy az ilyen képen szereplő embereket nem érdekli a körítés, nem érdekli őket, hogy egy értelmes szó nem hangzott el egész idő alatt, ők egyszerűen így boldogok.
2013. júl. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!