Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nem látom értelmét az életemne...

Nem látom értelmét az életemnek, amit ellehetett benne szúrni azt elszúrtam, pedig csak 17 (L) vagyok?

Figyelt kérdés

-a szerelemi életem ami egyedül boldoggá tesz, de ritkán 2-3 havonta összeveszünk és akkor nagyon mélyponton vagyok.(hozzáteszem a saját hülyeségeim miatt, mert hisztis vagyok és veszekedős :( )

-9.-esen megbuktam.. a suliban sem álltam a helyem.

- a szüleimmel is vannak konfliktusaim.. de amúgy általában számíthatok rájuk.

-nincsenek barátaim..

-epilepsziám van, emiatt megváltoztam és ezért vagyok veszekedős és egyéb, bulizni sem nagyon járthatok el.:(

-sokan szidnak, és nem bírnak de nemtudom miért egyszer sem ártottam nekik, csúnyának tartanak stb.

most így hirtelen ennyi .. de nagyon elvagyok keseredve mikor a gödör legalján vagyok eszembe jut az öngyilkosság is de persze nem lenne hozzá bátorságom, anyuékkal is beszéltek erről, és segítettek/segítenek.

De egyszerűen nem látom értelmét annak hogy itt vagyok.. nincs miért .. semmi sem jó.


2013. júl. 9. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok, nyugi sorstárs :)


engem már ismernek is az emberek, hogy amit el lehet, azt tuti el fogom cseszni, egyedül az az egy dolog hozott vissza a depiből, amikor egy jóbarátom annyit mondott, hogy mit foglalkozol vele, hogy elcseszel mindent, az is te vagy, add önmagad,fogadd el magad és csak megrándította a vállát, mintha amolyan semmiség lenne az egész, de szóval ez úgy hatott rám, hogy rádöbbentem, ráébredtem, hogy igaz is, minek dramatizálok mindent túl? ami történt megtörtént, foglalkozom inkább az új kiszemelt sráccal, felhívom az új munkáltatót és megyünk partyzni a többiekkel és sz*rok az egészre :)

2013. júl. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszi szépen :))

megpróbálok én is így hozzá állni, de nem az a típus vagyok hogy ilyen könnyen vegyem ezeket :(

és kontrollálni sem tudom magam hogy jobbkedvű legyek vagy kevésbé hisztizős..

2013. júl. 9. 20:52
 3/8 anonim ***** válasza:
kedves kérdező:) nagyon szeretnék segíteni neked abban, hogy jobban érezd magad minden tekintetben:) remélem
2013. júl. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

*remélem sikerül úgy fogalmaznom, hogy segítsek is valamit:) szóval, ami nagyon fontos, hogy sose hibáztasd magad, mindenki hibázhat, ilyenek az emberek, hibáznak.

de azért mert azt mondod "hisztis" vagy néha, az nem hiba, mindig nem lehet vki a toppon:) olyan nincs:)

szeresd magad, mert nem véletlenül vagy a világban, erre gondolj, akármilyen is a kedved. és azt, hogy magadba kárt teszel arra ne is gondolj, nagyon megbántanád azokat, akik szeretnek, és akiket te is szeretsz.

tudod, sokszor azokat bántják, akik nem is érdemelnék meg, és akik nem is ártottak a másiknak.

de tudod mit...ebből meríts inkább erőt, hogy nem hagyod magad, hogy bárki is lenézzen. te értékes vagy, ez a fontos. és ha vki nem bír, akkor legyints rá egyet, és mond azt magadnak, hogy "nem kedvel, de nem érdekel és kész, vannak, akik mellettem vannak, és én is elég erős vagyok, számomra ez a legeslegfontosabb".

ne mások véleménye szerint cselekedj, tedd azt amit szeretsz.

a bulizással meg nem veszítesz sokat ne aggódj, sőt...arról szól az egész bulizás, hogy sok a részeg, hülye pasik, akiknek egy lány csak arra kell, irigy lányok, az italba is könnyen belekeverhetnek bármit, még ha nagyon odafigyelsz is, szóval...szerintem ég ha vonz is a bulizás, mert mások is buliznak, akkor is, mennyi minden ilyen csalódásoktól megóvod magad, ha nem vagy mindig bulizni.

a megbukás miatt se szomorkodj, az most úgy alakult, de biztosan sikerül a tanulás a továbbiakban, de ne idegesítsen annyira a dolog, mert azzal csak ártasz magadnak.

saját magad legyen mindig a legfontosabb, és a család, a barátod és akikkel jóban vagy:)

tessék nevetni és mindig jókedvűnek lenni, amikor csak tudsz, ha nem, akkor se szomorkodj:)

remélem segítettem:)

2013. júl. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Te jo isten.. :')

nagyon szepen koszonom..nemtudom mit mondjak ez sokat segitett!!!

Mar mashogy fogom fel a dolgokat es elgondolkoztam :))

tenyleg nagyon koszonom!!

2013. júl. 10. 09:23
 6/8 anonim ***** válasza:

Elszúrtad az életed? akkor ide figyelj:

- 9 éves koromban megerőszakoltak egy játszótéren (persze csak később döbbentem rá, hogy mi történt)

- 11 éves korom körül a házunkat újjá építettek és az egyik munkás molesztált

- suliban rendszeren vertek és megszégyenítettek (volt, hogy letépték rólam a ruhát vagy a Wc-n leskelődtek), ami miatt visszahúzódó lettem

- jártam egyetemre, de mivel orvos akartam lenni 8 éves koromtól, így otthagytam, hogy kövessem az álmomat

-bejutottam orvosira külföldön, de nem szimpatizáltak velem a professzorok, így nem mehettem vizsgákra - el kellett jönnöm

- a csoporttársaim lenéztek és kihasználtak (elkérték a könyvet, jegyzeteim és nem adták vissza ZH-ig)

- közben kollégiumban szexuálisan zaklattak és lelkileg terrorizáltak, valamint egy nap megvertek és azóta , ha magasabb egy kicsivel a vérnyomásom, azonnal elkezd ömleni az orromból a vér és állandó fejfájásom van

- nagyanyám meghalt és úgy érzem miattam részben (ha korábban megyek ki hozzá, talán újra tudtam volna éleszteni)

- kissé levert lettem

- a futást abba kellett hagynom csípő problémák miatt- elkezdtem bicajozni

- az összes barátom lúzernek tart, mert ők már elvégezték az alapszakot vmilyen egyetemen

- nincsenek barátaim, mert csak lelki szemetesnek használtak

- a pasimmal 3 havonta találkozok (7000 km van köztünk)

- a szüleim számára teher vagyok, amit megértek és alig beszélnek velem

-látásom évről-évre romlik és nem kizárt, hogy megvakulok egyszer

- most felvettek egyetemre, de nem akarok menni,mert más célom van

Hiába estem el, mindig felálltam és most is megyek tovább. Nem mondom, hogy optimista voltam mindig, csak bízom a jobb jövőben, hátha. Mert ez az élet. Senki se mondta, hogy könnyű lesz, és én erős vagyok. Szóval fel a fejjel!

21/N

2013. júl. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem látod értelmét az életnek?


Pofon egyszerű a válasz:lásd meg az apró jó dolgokat,mert ezek adnak értelmet az életednek.


Az egyik válaszoló milyen jó hatással lett rád mert odafigyeltél végre a pozitív írásaira.


Élj a jelenben a múltat engedd el.Ez is fontos

2013. júl. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

azta pi*** , ezek nagyon brutális dolgok nemtudom hogyan bírod.. nagyon erős vagy és ezért tisztelet !! az is durva hogy csak 21 vagy :( sajnállak nagyon.. viszont ezek nem mind miattad történtek.

a felénél lehet már feladtam volna, és itt hagytam volna mindent..


nagyon nagyon köszönöm mindenkinek , sokat segítettetek !! <3

2013. júl. 11. 20:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!