Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak ha nem látom...

Imo.zombiee kérdése:

Mit csináljak ha nem látom értelmét az életemnek? :')

Figyelt kérdés
Az emberekben csak csalódok..Az egész elég rég kezdődött..és némi nemü tanácsokat várok vagy ha lehet ezt lelkisegélynek nevezni akkor azt..úgy érzem semmi keresni valóm az élők közt.

2013. jún. 27. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Írj priviben, ott beszélgetek veled erről. :)
2013. jún. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
imo? Akkor azt hiszem ez sok mindent megmagyaráz.
2013. jún. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok "emo" ha erre célzol..az "imo" név a nevemből jön mivel Imolának hívnak...
2013. jún. 27. 19:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Jaj de szép neved van, egy rokonomat is így hívják, körülrajongtuk kislányként, h milyen szép neve van:P
2013. jún. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
48%
Istenem, ilyen hülye válaszokat emberek... Ez komoly dolog: ha nem látod értelmét az életednek, akkor vegyél egy 360 fokos fordulatot. Járj el sokat a városba, keress nyári táborokat (ha fiatal vagy), hallgass zenét, sétálj egy nagyot a környéken mindennap vagy nézz meg egy szupervidám filmet (nagyon ajánlom a Doktor Szöszit, az engem mindig felvidít minden helyzetben). És ha úgy érzed, nagyon-nagyon komoly a helyzet és megfordult már a fejedben ne adj' Isten az öngyilkosság vagy bármiféle rossz útra menekülés, akkor beszélj erről a szüleidnek. A kommunikáció mindig segít. Hidd el, nekem is vannak ilyen napjaim, sőt néha akár hetekig is képes vagyok ezt az "elvet" követni, de az, hogy csalódsz az emberekben, ne menjen a te életed rovására. Csak koncentrálj magadra és hagyd a fenébe azokat, akik szórakoznak veled. Egyszerűen NEM ÉRI MEG VELÜK FOGLALKOZNI. Ha ezt tartod szem előtt, hamarosan találsz majd valakit, akiben megbízhatsz. Csak jól ismerd ki az illetőt, mielőtt hiszel neki bármiben is :) Remélem segíthettem. Szörnyű ez a helyzet, de idővel más lesz, hidd el nekem. :)
2013. jún. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hasonlóan érzek mint te próbálj új barátokra szert tenni.
2013. jún. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Merry Christmas,

gondolkoztam ezen én is de nem tudok már bízni nagyon az "új" emberekben...mert sokat csalódtam mostanában az "új" barátokban..és abban aki talán több is volt mint barát....:'|

2013. jún. 28. 19:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha érdekel esetleg egy nem hétköznapi megoldás, és hiszel úgymond az agykontrollban, akkor írj privit!
2013. júl. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!