Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem magam ilyen...

Miért érzem magam ilyen rosszul emiatt? Rosszul gondolnám?

Figyelt kérdés

Nagyon eltudok keseredni néha a korombeli gyerekeken, illetve osztálytársaimon! Próbálok mindenhez pozitívan hozzáállni, de most valahogy nagyon magam alatt vagyok!

Egyszerűen elkeserít, hogy kilógok a sorból, és alig barátkoznak velem!De nem tudok megváltozni, ilyen irányba sehogy. Csak pár példa, osztálytársaim között van aki iszik, a másik bulizni jár, a harmadik iszik, a negyedik a karját vagdossa! Hát hogy megy ez? De másik példa, osztálytársam szintén, beszól a tanárnak, semmit nem tanul, és a kedves szülők iPad-et vesznek neki! Én meg örülök, ha a nagyim tud nekem venni egy csokit, mert már lassan itt tartunk! És a gyerek egyáltalán nem is értékeli! Van egy barátom, aki hasonlóan gondolkozik, de őt is kiközösítik! Miért? Most nagyon egyedül érzem magam, és eléggé szomorú vagyok! Máskor könnyebben átesek ezeken, de most nem megy! Ma is, bejön az osztálytársam dúzzogva, én meg kérdezem, hogy mi baj van, jön rá a válasz, hogy az a hülye anyám! Hát hogy lehet ilyet mondani? Arról nem is beszélve, hogy azért dúzzogott, mert nem engették meg neki, hogy piercingje legyen! Komolyan néha sérhatnékom van! Nekem meg az a legjobb, ha a nagymamámnál lehetek, de persze ezért még ki is nevetnek! Mit tegyek ez ellen?

Előre is köszönöm!

14/f


2013. jún. 14. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért érzed magad rosszul, mert ha tudat alatt is, de bánt, hogy nem foglalkoznak veled, nem szeretnek, csak mert nem vagy olyan, mint ők. Pedig ez annyira becsülendő dolog, pláne a te korodban, hogy el sem hiszed!

Az ember társas lény, és akármennyire más is, mint a többi, vagy akármennyire nem akar a többiekhez tartozni, egy picit azért mindig piszkálni fogja, hogy ha a közösség nem fogadja be.

Várd csak ki, amíg ők kicsit idősebbek lesznek, addig is barátkozz azzal a fiúval, akiről írtad, hogy a barátod. Pár év múlva majd nézd meg, kid van neked, és kijük van a többieknek. Neked lesz egy igaz barátod, nekik pedig igen nagy valószínűséggel csak felületes haverjaik, akiket a külcsínnel meg a sorbaállással szedtek össze, de ha bajban lesznek, olyan ívben fogják majd kikerülni őket, mint a friss kutyasz*rt...

2013. jún. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 CoortezFan válasza:
100%

hát . vakáció van, örülj, hogy nem látod őket 2 és fél hónapig :D de egyébként, ha ilyen fajták, hogy minden hétvégén leisszák magukat, meg a szüleikről úgy beszélnek, mint a kutyákról, holott mindent megtesznek értük,( lassan már a sz*ros kis s*ggüket is kinyalják -.-" ) akkor vedd úgy, hogy te közösítetted ki őket, mert ők nem érnek fel a te szintedre. te sokkal érettebb gondokozású vagy, mint gondolnád :) nagyon örülök, hogy van még ilyen tinédzser :))

kérdésedre válaszolva : semmi okod nincs arra, hogy rosszul érezd magad, míg te egy normális tizenéves vagy, ők már most kiégett/megromlott retardáltak.

2013. jún. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 CoortezFan válasza:

és bocsánat az erős megfogalmazásért, de kiborít, hogy hova tart a társadalom.

18|L :)

2013. jún. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Boldog vagyok, hogy ha nem is a közvetlen környezetemben, de mások is így vélekednek, köszönöm a válaszokat, és hogy megnyugtattatok! :)
2013. jún. 14. 16:22
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Az égvilágon semmi gond sincs veled :) A helyedben büszke lennék magamra, hogy nem álltam be a sorba.

Engem is mindig kiközösítettek, mert nem sminkelem magam (csak a szempillámat festem), nem hordok miniszoknyát, magassarkút, nem a one direction a kedvenc bandám stb.. De sebaj, most megyek gimibe, rengeteg fiú osztálytársam lesz, velük jobban kijövök.

Te is most mész új suliba? Vagy már ott vagy? A korodból gondolom, én is ennyi idős vagyok.

Az előző válaszolókhoz csatlakozom abban, hogy hosszútávon te jársz jobban.

Koncentrálj a tanulásra, a meglévő barátaiddal legyél és érezd jól magad! Sok sikert :)

Ui.: Ha bármi gond van, nyugodtan írj privit :)

Ui2.: A vagdosós osztálytársadat semmiképp se közösítsétek ki! Lehet, hogy nagyon jófej, csak egyedül érzi magát/valami nem jött össze neki! Én mindenképp odamennék hozzá ;) Persze a ,,minek vagdosod magad, jobb lenne ha meghalnál" szöveget mellőzd! Segítségre van szüksége.

2013. jún. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!