Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Tényleg ennyire kilógok a...

Tényleg ennyire kilógok a sorból? Hogyan ismerkedhetnék könnyebben? Lent!

Figyelt kérdés

14 éves átlagos lány vagyok.Vagyis, talán mégse.Nincsen sok barátom mostanában, valószínűleg a következő okokból:

Én nem csorgatom a nyálam facebookon;nem csinálok fürdőszobás,kacsastílusú képeket,nem iszom alkoholt;egyelőre nem pasizok;nem nyávogok mint egy kiscica;és nem csőgatyában meg hasonlókban feszítek...

Egyszerűen önmagam vagyok.Azt hordom ami nekem tetszik, azt nézem, és azt szeretem!Állatbolondnak vallom magam, és mikor ezt elmondom, a legtöbben furcsán néznek rám.

Szerintem nem vagyok csúnya.Súlyom normális,a mellméretem kicsi,de istenem, fejlődésben vagyok...

De el kell ismernem.Zárkózott vagyok, éppen ezek miatt.Találhatnék igaz barátokat, mert NÉHA NAPJÁN csak látok olyanokat,akik hasonlóak hozzám, de már nehezen ismerkedek.A családomon és a nagyon közeli barátaimon(2) kívül senki nem tudja milyen vagyok valójában.Eltakarom, mert félek, hogy nekik nem fogok tetszeni...

Akik igazán ismernek azt mondják hogy kedves,megértő és segítőkész vagyok de ahogy elnézem a többit facebookon meg a valóságban náluk ezek már nem értékek :(

Én mindenkivel jóban vagyok,szerencsére az osztályom normális, de nem nagyon akad olyan akivel elmehetnék bárhova is.

A nagy kérdés az, hogy hogyan ismerkedhetnék/nyílhatnék meg könnyebben, vagy találhatnék hozzám hasonlókat?://



2012. júl. 30. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Hmm. Találd meg azt az elfoglaltságot amit a legjobban szeretsz. Például, ha szeretsz olvasni is, akkor járj el könyvtárba, ott lehet ismerkedni :) Esetleg itt is tudsz gyk-n, bár itt nehéz, mert ugye nagy a távolság, egyik ember Bp-n lakik, másik meg Pécsen, szóval így nehéz. Esetleg járj el sétálni, vagy hívd el valamelyik unokatesódat magaddal, vagy valami barátod azért csak van, akivel el tudsz járni, és általa is tudsz ismerkedni..:)

Ha bármiben tudok segíteni, írhatsz nekem is privit, pár évvel idősebb vagyok ugyan, de ha szeretnél beszélgetni, írj bátran :)

2012. júl. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hol laksz? Én ugyan 18/F vagyok, de nemrég beszélgettem egy hasonló 14 éves lánnyal (találkoztam is vele), ő azt mondja, azóta kicsit könnyebbnek/lazábbnak találja ezt a dolgot. :-)
2012. júl. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Mellméretet szard le.ha idősebb lennél,akkor most nyomulnák,mint a hülye! :) A nem retardált divatmajom emo-retro,meg mittudomén már milyen kö.ög b.zi """stílusok"""" vannak már valamelyikébe tartoznak és nem foglalkoznak ezekkel a szánalmas szellemi fogyatékosokkal,ők 90%-a szerintem a hozzád hasonló lányokra van kiéhezve.Aki sz.pás helyett 14 évesen inkább pl. főzni tanul.
2012. júl. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) Am debreceni vagyok :D
2012. júl. 30. 21:55
 5/6 anonim válasza:
Nekem írhatsz, ha van kedved :D
2012. júl. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én egy 17 éves fiú vagyok és miközben olvastam a kérdésedet, rájöttem, hogy sokmindenben hasonlítunk- én se lógok a facebook-on, nem járok bulikba és nem iszom, talán ezért is van az hogy nincs túl sok barátom. Ha akarod megismerkedhetünk és így létrejöhetne köztünk egy őszinte barátság. Nekem nem számít a külső vagy az anyagiak, nem azt nézem. Várom válaszod.
2013. máj. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!