Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Normális ,hogy ennyi idősen...

Normális ,hogy ennyi idősen erre vágyom?

Figyelt kérdés

Szóval én egy 18 éves fiú vagyok és nagyon szeretnék saját családot…Nyilván a többség szerint korai,viszont úgy érzem van elég felelősség tudatom,és úgyérzem készen állnék rá.


A helyzet viszont az,hogy nem igazán találok lányt akivel valóra válhatnám. Azt hiszem ma már kevésbé családcentrikusak az emberek,és nem igazán tartanak ki egymás mellett..ami talán azért fáj mert én még úgy nőttem fel ,hogy mind ezt belém nevelték. Egészen kiskorom óta arra vágyom,legyen egy szerető feleségem akivel együtt tervezhetünk és saját családot alapíthatunk.


Úgy érzem sosem találom meg azt akivel ez létrejöhet. Volt egy 2 éves kapcsolatom,azthittem ő lesz az de végül lelépett. A boldog élet helyett amiről kicsiként ábrándoztam,most depresszív és magányos vagyok.


Esetleg tudtok olyan oldalt ahol lehet ismerkedni,és esetleg találni egy érett lányt hasonló célokkal,?



ma 00:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Naiv vagy, de nagyon.

Semmit nem tudsz az életről.

ma 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1. De igen sajnos látom mennyire rideg és mindenki elhidegült. Ez az amit nemtudok elfogadni és ez tesz magányossá.
ma 01:07
 3/3 anonim ***** válasza:
Szokatlan, de nem példa nélküli. Nehéz lesz olyan lányt találnod, aki szintén ugyanezt szeretné. Próbálj 6-8 évvel idősebb nőkkel ismerkedni. Ők már inkább a családalapítós korukban vannak.
ma 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!