Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Össze vagyok törve nem tudom...

Össze vagyok törve nem tudom hogy legyen jobb vagy hogy pontosan mi a bajom mit lehetne csinalni?

Figyelt kérdés

Teljesen egyedül érzem magam, és

nagyon szomorúnak. Nincs kedvem úgy semmihez. Lehet, már az emberekkel

sincs kedvem beszélni, mintha löknék el magam mellől mindenkit. Pedig valójában meg szeretném, hogy valaki szeressen és törődjön velem, de úgy érzem, már reménytelen. Az

embereknek nem én kellek, meg vannak mások, akikkel sokkal jobban el vannak,

mint velem. Nekem már a beszélgetés se megy. Úgy érzem, még ha beszélni is

tudok, elég felszínes dolgokról sikerül bárkivel beszélni, és így teljesen elmegy

már az energiám mindentől. Nem

tudom, miért vagy mitől lettem ilyen. A sulit se tudom, nem tudom, nekem való

ez a szak-e vagy nem. Valahogy már lehet, attól is megy el a kedvem. Nekem

már egyre megerőltető ez a színjáték,amit csinálok évek óta. Már legalább 5 éve vagyok rosszul lelkileg, és hát nem

úgy tűnik, mintha jobb lenne. Azért színjáték, mert szüleim meg a többi ember előtt kell megjátszani, hogy

minden okés, de már nagyon fáj

minden, és nem tudom. Az egészet a szüleim úgyse vennék komolyan, mert csak kitalálom. Valahogy nem lettek így nagyon kimutatva az érzelmek. Nem tudom, mi velem a baj. Nem tudom

régebben is ilyen voltam-e, hogy ilyen nehéz kommunikálni másokkal, de valahogy nem találom sehol a helyem. Én vagyok, aki nem bele való az emberek közé. Ủgy érzem, már nehéz

így elfojtani minden érzést magamban. Úgy 0 energiám van kb. most is mindenhez. Nem tudom, hogy lehetne jobb. Valaki valami tanács, tipp, vagy

hogy volt valaki hasonló helyzetben?



ma 01:18
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi ha össze vissza írtam de gyorsan írtam és lehet kicsit elcsúszott a szöveg 16/L
ma 01:19
 2/3 anonim ***** válasza:

Emberekbe kapaszkodni sokszor csak függést és még több fájdalmat hoz. Meg a jó öreg kapaszkodj belém és álljál fel a padlóról jelenség :)

Én az önismeretet és a meditációt tudom ajánlani. Az segíthet kijutni, mert azzal idővel meglátod mi a problémáid forrása (általában valami belső elakadás, vagy akár több), és tudni fogod magadat fejleszteni ezen át is. Onnét pedig az emberekhez és élethez való hozzáállásod is másabb lesz, jó értelemben.

ma 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Neked nem ártana egy pszichológus. Főleg azért, mert már öt éve tart ez az állapot nálad.
ma 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!