Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Úgy érzem egyedül vagyok⬇️?

Úgy érzem egyedül vagyok⬇️?

Figyelt kérdés
Egy csomó barátom és ismerősöm van, mégis mintha teljesen egyedül lennék, nem tartoznék sehova, és olyan érzésem van mintha kibeszélnének pedig tudom hogy ez nem így van.. valaki tudja esetleg hogy ez miért lehet?
tegnap 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert $z@r világ van, és midnenki megjátsza magát, maszk van rajta mert minden azt diktálja hogy neked kell a legjobbnak lenni, a győztesnek lenni, a hibáidat es sérülékenységedet nem szabad felvállalni, ha esetleg megis felvállalod az ügyeletes "énvagyokaJanik" rögtön beledrúgnak. Így meg csak falak épülnek. És hiába vannak barataid ismerőseid, a fal ott van...
tegnap 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
65%
Csak légy boldog és élvezd az életet!
tegnap 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Neked legalább van egy befogadó, és lehetőleg kedves közösséged, amibe szépen bele illesz. Nekem 1 barátom van. Az osztály nagyrésze úgy beszélnek kamu tényeket rólunk, hogy konkrétan nem is ismernek, el ítélnek, csak mert más az érdeklődési körünk, na mindegy nem mondom tovább. Ma az az 1 barátom egész héten hiányzott, és szószerint szenvedés volt. Egyedül mentem mindenhová, miközbe a többiek jól elváltak nélkülem. Bár most hogy így eltelt 1 hónap inkább jobban szeretek egyedül lenni mint a barom osztálytársainmal.
tegnap 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Biztos barátok? Ez a haverok jellemzője. Szerintem neked nincs egy barátod se.
tegnap 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert olyan emberek vesznek körbe, akikkel nem tudsz / nem tudtál még mélyebben kapcsolódni, csupán csak felületesebb ismeretségek születtek. Azok pedig felszínesek és könnyen okozhatnak magányt, pláne, ha te mélyebb barátságra vágynál.
tegnap 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!