Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Boldogtalannak érzem magam....

Boldogtalannak érzem magam. Nem passzolok sehova. Miért van ez velem?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok ,fiú/férfi. Volt egy első és eddig egyetlen kapcsolatom, ami körülbelül 1 éve ért véget, elég sokáig tartott (egész kamaszkor kb). Ennek a végén nagyot sérültem ,mivel egy csapásra megszűnt az összes szeretet amit kaptam. Fél évig nagyon szenvedtem, aztán jött egy rövidebb szakasz amikor jobb volt, valahogy erőt szereztem, de most újra lent érzem magam. Nehezen barátkozom, kevés barátom van, ez is egy nagyon hátrányos dolog most. Ismerkedni ismerkedtem azóta pár lánnyal de minden alkalommal csak átmeneti megoldás volt a problémámra. Belülről valami hiányzik belőlem, csak nem tudom mi. A múltamra jellemző volt az hogy egy ideig kaptam figyelmet meg törődést ,aztán meg hirtelen nem, aztán ez újra és újra, mint kapcsolat mint barátok mint család téren. Úgy érzem ez tönkretett
ma 11:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos ez ilyen. Pár mázlistának talán nem, de a legtöbbeknek évekig kell próbálkozni, hátha találnak valaki normálisabbat, és sokaknak így sem sikerül, hanem marad nekik valaki selejt mert nincs jobb. Sajnos ez a szomorú valóság...
ma 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!