Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos vagyok, és boldogtala...

Magányos vagyok, és boldogtalan. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Végeztem a sulival, és három hónapig nem találtam munkát, rengeteg helyre beadtam az önéletrajzomat, viszont pályakezdőként nemigen kapkodtak utánam, így a legelső ajánlatot elfogadtam, ami egy rohadt kaki meló, kevés pénzért, két műszakban, rendszertelenül. Ha délelőttös vagyok, akkor hajnali 3-kor kelek, a délutánt végig alszom, ha délutános vagyok, akkor meg a délelőtt olyan hamar elmegy. Az edzést is feladtam, mert így nem ment.


Vettem egy csomó új ruhát, de nincs hova felvennem őket. Középiskolai barátaim is eltávolodtak tőlem, újakat meg nem tudok találni. A szerelemben, társkeresésben nem vagyok szerencsés: ha változtatni akarok a szingliségemen, mindig csak pofonokat kapok.

Elkezdtem azt, hogy minden hulyeseget megveszek magamnak, de már nem tesz boldoggá semmi se. Egy hisztis pitsának tart mindenki, és én is azt hiszem, hogy elbuktam már most az elején. Semmi örömöm sincs jelenleg az életemben, és egy gyenge papucs vagyok, aki mindig fáradt, de este meg nem tudok aludni, mert folyton csak kattogok. Annyi mindent szeretnék csinálni, de mindig csak ülök és telefonozok, ha meg végre megemberelem magam, hogy elmegyek edzeni, akkor se érzek elégedettséget, csak fáradságot.


2023. szept. 1. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:

És ha megprobalnál másik munkát keresni hogy tudj váltani? Mindenki a saját sorsának kovácsa. Ha nem teszel érte sose lesz jobb. De ez csak az én véleményem.


N

2023. szept. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De legalább elkezdted! Ezzel is tapasztalatot szerzel. A helyedben Bedő Imrét hallgatnék. Nagyon lelkesítő!
2023. szept. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Próbáltam keresni, de eddig csak hárman jeleztek vissza, és mindig volt valami, ami miatt rosszabb lett volna az eddigi munkahelyemnél. Például sokat kellett volna utazni és várni, kevesebb fizetés, több munka. Folyamatosan nézem az állásajánlatokat, bementem több céghez is személyesen, de semmi. Nincs nagyon munkatapasztalatom, így sok helyen alapból kiesek.
2023. szept. 2. 11:28
 4/6 A kérdező kommentje:
Illetve most is keresek, de úgy nagyon nincs semmi.
2023. szept. 2. 11:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Merre felé laksz? Hány eves vagy? Én Budapesten lakom és itt van munka szerintem. Máshol mi a helyzet azt nem tudom.
2023. szept. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia!


Hány éves vagy?

Mi a végzettséged?

Hol dolgozol jelenleg?

Mi a bérigényed?

2023. szept. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!