Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Suicid gondolatokat kiválthat...

Suicid gondolatokat kiválthat az ha egy közöségbe nem találom a helyem?

Figyelt kérdés
Új suliba vagyok de nincsenek barátaim nagyon minimálisan beszélek az osztálytársaimmal én őket nem érdeklem nem vagyok olyab mint az osztály kiskedvence akinek az anyja ott dolgozik es mindenki szereti nem is ribiskedem mint a lanyok es pocozok meg elfezek meg cigizek mint az osztalybol a legtobb lany rajtam kivul ha kb 4 ember nem cigizik. Ennyire kivalthatja ha hem talalom a helyem a regi helyen is ez volt ott szejjel bullyngoltak itt nem de megse jo es rossz gondolatok vannak a fejembe.

#iskola #közösség #osztály #rosszkedv #suicid #beilleszkedésinehézség
tegnap 17:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem igen mert számodra fontos hogy barátokat találj csak nem jön össze ezért akár érezheted úgy hogy nem vagy senkinek fontos és ha mondjuk depressziós vagy lehetnek ilyen gondolatok.
tegnap 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!