Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van ilyen sok magányos...

Miért van ilyen sok magányos férfi?

Figyelt kérdés

És szerintem sokkal több magányos férfi lehet mint nő... miért?


Ugyanis különböző fórumokon, facebook csoportokban sokkal több férfi poszt születik ismerkedésről és hogy csak beszélgetni akarnának nem is feltétlenül társat szeretnének találni....


szept. 4. 14:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
25%
A nők elvannak a macskáikkal. Meg sok inkább egyedül marad, mert így a csávókkal is ki tud b@§zni.
szept. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
40%
Nőknél elvárások az egekben, a hétköznapi nem jó csak az átlagon felüli.
szept. 4. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
45%
Mert a nő életének önmagában is van értelme, míg a férfi életének az értelmét a nő/nők adják. Így lettünk teremtve. Lásd azokat az amúgy minden más téren sikeres férfiakat, akik nem sikeresek a nőknél, kábé úgy élik meg, hogy akkor mi értelme az életüknek, minek élnek..
szept. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
24%

És ez olyan borzalmas hogy a férfiak szeretnének társulni az ellenkező nemmel?

Úgy tudom azért a nők is szoktak sírni!

Ha most nem akkor majd idősebb korukra amikor visszaforgatnák a kereket!

szept. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%

Azt látom, hogy a két nem különböző módon áll hozzá a párkapcsolati sikertelenséghez.


A sikertelen nők jelentős része olyan életet épít magának, amelyben a lehető legjobban érzi magát. Szorosabb kapcsolatot tart a rokonaival (pl sokkal több nagynéni törődik a testvére gyerekeivel, mint ahány nagybácsi), háziállatot szereznek be, hobbik után néznek, otthonosan alakítják ki a lakásukat, fenntartanak egy baráti kört stb.


Ezzel szemben számos férfi úgy éli meg a dolgot, hogy ha nincs nő, akkor semmi nem ér semmit. Nem törekszenek arra, hogy jobbá tegyék az életüket, a lakásuk úgy néz ki, mint valami ideiglenes szálló, nem tartják a kapcsolatot a családjukkal. Ha vannak is barátaik, általában nem nyílnak meg annyira egymás előtt stb.

Hát persze, hogy keserűbbek és magányosabbak.


Nyilván vannak ellenpéldák, ne is fárassza magát azzal senki, hogy sorolni kezdi őket, mert TUDOM. Én pusztán egy általános megfigyelést írtam le.

szept. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
7%
facebook, insta, tiktok meg társaik nagyon sokat ártottak meg ártanak az emberi kapcsolatokra, viselkedésre, elvárásokra! tele vannak a gazdagok luxus életmódjával, luxus ház luxus autó luxus utazások luxus élet, de biztos láttátok már ti is! luxussal járó szuper párkapcsolatok illetve házasságok a szuper jóképű pasi, izmos férfias álom testtel! és ezeket pörgetik a telefonjaikon már mióta! és hatással van az emberekre a nőkre is! rossz hatással van mindenkire
szept. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanazért, amiért sok magányos nő is van.
szept. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
23%
Imádom az ilyen kérdéseknél olvasni az incelkék hisztizéseit. 😊
szept. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
41%
Mert a nők válogatosak ám!
szept. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
33%
9. Kell nekik a hős, bátor, jóképű királyfi aki kimenti őket a várból. (pénz, paripa, fegyver)
szept. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!