Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogy ne legyen az ember...

Hogy ne legyen az ember depressziós, ha nincs barátnője? Ha meg ismerkedni szeretnék, akkor az a baj, hogy depressziós vagyok. 22-es csapdája.

Figyelt kérdés

szept. 4. 08:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Örülj, hogy független vagy, addig élhetsz nyugodtan. Ha lesz valakid akkor alkalmazkodó kell, viták (nem mindenki higgadt), nyafogás, megfelelés. Nem kell erőltetni, alakulni fog. Inkább figyeld az embereket egyeltalán milyen típusú személyiséggel jössz ki jól stb.
szept. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Nem minden a p!na
szept. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%
Örülj, hogy szabad vagy! Én vagyegy fél évre itt hagynám a családomat és világgá mennék. Az összes pénzem nekik adnám, csak adjanak szabadságot.
szept. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

A nagy lótúrót #1, #2, #3!


Én is ezeket írtam korábban! De most már úgy vagyok hogy lassan megbolondulok egyedül..


Introvertált vagyok, kicsit szocfób is, vagyis szeretek egyedül lenni, DE EZ MÁR SOK!!!


Már nagyon vágyok egy kapcsolatra (korábban nem így volt) esküszöm hiányzik hogy valaki néha csesztessen valamiért.. Mert az hogy egyedül vagyok a házban és csak azért járatom a tévét hogy emberi hangot halljak (amúgy nem nézem) már kezd az agyamra menni!!!


32F

szept. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
4# járj sportolni, tanfolyamra, könyvtárba, színházba, ott is tudsz ismerkedni
szept. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem mindig voltak lánybarátaim, akkor sem, ha épp barátnőm nem volt. Lánybarátokkal is jól éreztem magam, így nem voltam depressziós.
szept. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
A #4-es megadta a választ, csak nem úgy ahogy szerette volna. Nem a párkapcsolat hiánya a gond, hanem a magány. Azt meg nem csak egy nővel lehet enyhíteni, vannak közösségi hobbik, barátok, család, stb. Enyhül a magány --> enyhül a depresszió ---> nő az esély a párkapcsolatra is. 22-es csapdája megoldva.
szept. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
53%
Munkaalapú társadalom van, így inkább azzal kösd le magadat.
szept. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek a #7-es válasszal; nem kimondottan a párkapcsolat hiánya lehet a gond, hanem a magányé. Könnyű ezt mondani, de találni kell barátokat, társaságot, akik által nemcsak, hogy programokon veszel részt, de új embereknek is bemutatnak majd. Így enyhül, meg is szűnhet a magány és a depresszió, ami a kisugárzáson is meglátszik; nyitottabb is leszel, közvetlenebb, így meg esélyesebb a párkapcsolat jóval, mint ezek előtt.
szept. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
66%

4-es! 32 éves vagyok én is, elég introvertált, de szeretek élőben beszélgetni emberekkel munkámból kifolyólag is, az ingázás is elvesz napi 3 órát, plusz a 8 óra, ez kimerítő. Éltem külföldön, utazgattam, elvoltam, régóta vagyok egyedül, van kutyám, egyedül élek házban...hát nem élvezem a "függetlenséget"...Barátnőmnek gyerekei, családja, néha átjárok hozzá, hogy feldobódjak, de egyébként számítógépes játékokkal töltöm ki az időt még mindig, mert annyira monoton már minden. Jó lenne lassan saját család, vagy valaki, aki néha besegít a háztartásba, és a többi. :D

32/N

szept. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!