Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Van itt depressziós nő, aki...

Van itt depressziós nő, aki ismerkedne egy depis férfival?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, Budapest és környékéről ismerkednék.


Bővebben majd privátban.



szept. 3. 08:01
 1/10 anonim válasza:
Nem akarok ismerkedni, csak szeretném megkérdezni, hogy nem lenne jobb egy olyan partner neked, aki inkább aktív, életvidám? Akinek a mentalitása kihúz téged a depiből? Mert talán egy másik depis személlyel csak egyre jobban lehúzzátok egymást.
szept. 3. 09:10
 2/10 anonim válasza:

2 depressziós biztos jó párosítás, együtt vághatjátok fel az ereiteket...


Arról nem is beszélve, ha az egyik meggyógyul és nem akar lelki lehúzást, visszahúzást, racionális döntés, ha elhagyja a másikat, aki nem tud kijutni ebből az állapotból.


Előbb gyógyulj meg, mielőtt másokra is rászabadítod a mélabút, főleg, ha már így is elég xar az élete, akkor ne mérgezzétek egymásét. Mondom úgy, hogy voltam súlyos depressziós.

szept. 3. 09:14
 3/10 anonim válasza:
Ne akard kihívni magad ellen a sorsot. Nem lesz köszöneted egy ilyen lánnyal.
szept. 3. 09:54
 4/10 anonim válasza:
Legnagyobb bullshit, hogy majd egyik depis kihúzza a gödörből a másikat. Néha én is depizek, de egy szintén depis ember mellett meg tudnék őrülni. Az életvidámság csodákra képes nálam.
szept. 3. 09:56
 5/10 anonim válasza:

Én is voltam kőkeményen depis 3 évig kijöttem magamtól. Kivizsgálva sose voltam, Bogyókat elhagytam, nem értettem miért baj ha ismerkedésnél ezt elmondom h depis vagyok hiszen úgyis látszik... Nem értettem miért nem akar tőlem senki semmit hiszen azért is depis voltam mert nem kellettem nem volt támaszom.


Aztán hogy magamtól kijöttem mostmár tudom. Krva idegesítő voltam mikor mindenen jajgattam , nyávogtam.

szept. 3. 13:21
 6/10 anonim válasza:
Depressziós férfi még depressziós nőnek sem kell sajnos
szept. 3. 16:59
 7/10 anonim válasza:
Oké akkor keressetek olyan nem depis nőt aki egy depis férfival beszelgetne. Nem fogtok sokat találni... az agresszió vonzó, a depi nem.
szept. 3. 17:47
 8/10 anonim válasza:
Először tedd rendbe magadat. Egy màsik depis ember nemfog téged kigyógyìtani. Vagy tőle vàrnàd h segìtsen? Az nem önzőség?
szept. 3. 22:10
 9/10 anonim válasza:

#8

Nem, a nők is azért keresnek pasit mert egyedül nem boldogok persze mindjárt jön a sok buta nőci akinek fáj az igazság és bosszúból lepontoznak

szept. 3. 22:19
 10/10 anonim válasza:
9 mit nem? Teljesen màsról ìrsz mint amiről szó van😃 A kérdező meg férfi mert nőt leres és nem fordítva
szept. 3. 22:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!